Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az antik/vintage óra ciki?

Az antik/vintage óra ciki?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy filmben, hogy a lány "leprofilozta" a bepróbálkozó srácot, és ráhibázott, hogy a srác szegény, mert bár egy márkás, de régi óra volt a kezén.


Szóval pl. ez, ciki manapság: [link]



2022. okt. 27. 13:37
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
90%

Na, ez is csak a mesében van 😂


Am nem ciki,de ilyen stílusban is kell mellé öltözködnöd mellé.

2022. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1.


Itt is olvastam már, hogy ciki, mert olyan mintha más levetett szemetét hordanád.

2022. okt. 27. 17:26
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem fogsz tudni órával csajozni. Sem újjal, sem régivel, sem mutatóssal, sem kijelzősel.
2022. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. Nem arra kell.
2022. okt. 27. 18:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel nagyfater doxáját akkor is felpattintom néhanapján.
2022. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem alapból az a gáz, ha valaki egy adott tárgy miatt valakire már jelzőket aggat. Mármint, ez egy óra. Nem a legújabb, na és? Számomra az óráknál nem az a lényeg, hogy új vagy régi, hanem az, hogy mutassa az időt, engem a márka sem érdekel annyira. De a képen látható óra az én szememben egy átlagos, egyszerű óra, nem értem mi lenne benne gáz.
2022. okt. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Már megint az órafétises? :D

Akkor se érdeklik az órák a csajok kb 95%-át ha naponta írjátok ki.

(Max annyira, hogy ne valami villám McQueen-es gyerekórát hordj)


Amúgy a linkelt óra szerintem szép.

Az antik dolgok meg menők.

N

2022. okt. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Azért órával lehet bőven csajozni, mert amelyik nő intelligens és igényes, az minimum hozzá tud szólni egy óraszerkezethez, meg ékszerekhez.:) A férfi meg ne nyomi legyen, meg ne is átlagelegáns, órát bálványként hordó.
2022. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cubina ***** válasza:
52%

Nekem az a bajom, hogy minden órától kisebesedik a csuklóm, ezért már egy jó pár éve nem tudok hordani. A mobilt meg utálom, ha vinni is akarom néha magammal (csak az idő miatt), végül mindig itthon marad és mindig ráfaragok, mert hívás miatt sokszor kellene.

Az időt a vásárlás után kapott blokkról nézem le, a busz kjelzőjéről, vagy mások órájáról.

Mégis sokszor meg kell kérdeznem idegenektől, hogy mennyi az idő, na ekkor néznek hülyének.

De legalább nem unatkozom. :)

2022. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Neem, az antik órák nem kétfillérbe kerülnek!
2023. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!