Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shein oldal, megbízható?...

Shein oldal, megbízható? Érdemes nagy értékben vásárolni, nem bolyhosodik ki a ruha 2 mosás után?

Figyelt kérdés
Nem török selymet várok, ennyi pénzért, csak nem akarom hogy 2 mosás után ki bolyhosodjon a ruha, 50-60ezer forint értékben vásárolnék érdemes lenne? Amikről jó vélemény van írva, az csak nem 2 mosás után kuka, nem?

2022. nov. 2. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Huh nagyon változó, van aminek jó a minősége van aminek sajnos nem, úgyhogy kb szerencse kérdése, persze a vélemények segíthetnek, de legtöbb esetben az ott leírt dolgok max 1 mosás utániak.


A farmerok tapasztalatom alapján teljesen jók, a kötött pulcsik/mellények is, az ingeknek általában elég fura anyaga van és sok eléggé átlátszó, a fürdőruhák (ez nekem egy nyár után eléggé kifakult) és ékszerek is elfogadhatóak ár-érték arányban.

2022. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Miért akar valaki próba nélkül vásárolni???
2022. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok cuccom van onnan, egy év után is hordhatók, 1-2 van, aminek kezd az anyaga öregedni (tehát mondjuk tavaly nyáron vettem, akkor is sokat hordtam, idén is, de jövőre már nem biztos, hogy jó lesz), húzódnak a szálak, pici lyukak, ilyesmi.

Mosásban tönkremenést-nyúlást egyetlen ruhán tapasztaltam, egy nagyon puha anyagú vékony kardigánon, de az újonnan is làtszott, hogy kényes.


Szóval simán bír annyit, mint az itthoni new yorker és társai.

2022. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Átlagosan havi 20-30 ezer forintot költök a Sheinen. Én meg vagyok vele teljesen elégedve, megbízható. Volt tapasztalatom ügyfélszolgálattal is, korrektek.
2022. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Az anyag összetételt kell nézni, meg a review szekciót.



Általában mint az összes ilyen filléres oldal (wish, aliecpressz stb) ezek is arra alapoznak, hogy sokat rendelnek az emberek, és 1-2 selejtes darabot elnéznek cserébe azért a pár jobbért.



Nekem volt csalódásom sok: pizsama ami szétrepedt varrás mentén, melltartó ami nem volt rendesen összerakva, kétrészes szett ami baromi ócska volt.


De van olyan is, amit évek óta használok onnan: kardigán, fülbevaló ágynemű, harisnya, zoknik...

2022. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ó igen, egy nagyon negatív tapasztalatom volt (3 vagyok). Anyám egy mérettel kisebbet hord, mint én (van, amiből egyformát), vele is szoktunk rendelni. Volt egy póló, ami mindkettőnknek tetszett, más színben.

Az övé tökéletes lett, azóta is nagy kedvenc neki, sokat mossa, jól bírja.

Nekem ugyanaz a póló, ami elvileg ugyanaz a méret, csak más szín... kb. két mérettel kisebb. Egymásra tettük a két pólót, több centi különbség minden irányból, a belevarrt címke szerint pedig ugyanaz.

Na, ott elég csalódott voltam. De ez volt az egyetlen ilyen. Egyszer kaptam rossz méretet, ott választhattam, hogy visszaküldöm és visszafizetik a szállítási díjat is (nem akartam külföldi postázással szívózni), vagy részben adják vissza az árát (ezt választottam). Korrektek voltak.

2022. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindenképp nézd át a véleményeket, mert azok nélkül eléggé mellé tudsz lőni a termékekkel. Egyébként megbízhatóak és jók, még ha néha sok idő is mire megérkezik a rendelés.
2022. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!