Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmer dzseki divatosnak...

Farmer dzseki divatosnak számít még 20-on éves férfin?

Figyelt kérdés

Vagy inkább hülyegyerekes?


Tetőtől talpig farmer gáz?



2022. nov. 3. 20:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, kifutott már, komolytalan
Nem, jó a farmer dzseki
Jó, de a nadrág már ne legyen farmer
21 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
A tetőtől talpig farmer szerelés szerintem annyira béna, bocs
2022. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem jó, de a tetőtől talpig már nem, vagy legalább a nadrág és a dzseki más színű legyen.
2022. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem divat a farmer dzseki!! Nezz korul Budapest belvarosaban… nem hordja senki….
2022. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ki mit szeret magán hordani, én pl farmer mániás vagyok, nem azt jelenti, hogy mindig farmerba vagyok, ha úgy van akkor igen tetőtől talpig farmert veszek fel, egy részt, nekem van egy kantáros farmer nadrágom, hozzá való, farmer dzseki, egy részt szeretem a kantárost mivel szokodt fájni időnként a hátam és észre vettem ha kantáros farmeromba vagyok nem fáj, amikor rajtam ez a farmer szett sokan mondták jól áll olyanok is akiknek nem jön be, magas férfi vagyok így ezért is áll jól pluszba rajtam, általában a pántokat kívülre rakom a farmer dzsekire, szerintem mindenki maga dönti el hogy tetőtől talpig farmerba akar lenni.
2022. nov. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!