Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gólyabálra melyik fazonú ruha...

Gólyabálra melyik fazonú ruha illene? Sellő, vagy asszimetrikus (elöl rövid-hátul hosszú) szoknya? 22/l

Figyelt kérdés

[link]


[link]

Mindkét szoknya fekete lenne.


A sellő nem túl komoly/elegáns? Az asszimetrikus nem túl kirívó?

Púderszínű csipkés V kivágású bodyval venném fel, puderszínű magassarkúval, visszafogott, ezüst kiegészítőkkel. Úgy érzem és az a visszajelzés, hogy mindkettő jól áll.

Viszonylag igényes helyen lesz a bál, és elég színvonalas az egész.



2022. nov. 4. 23:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Egyik sem oda való de akkor már inkább a sellő. A felemás nem néz ki jól a linken.
2022. nov. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan ezek a szoknyák, csak példának linkeltem. A felemásnak az eleje valamivel rövidebb, az anyaga pedis sokkal szebb, és azért tetszik mert olyan könnyeden száll amikor megyek benne
2022. nov. 4. 23:55
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

A sellő szerintem giccses, nekem nem passzolna egy elegánsabb bálba.

Nálunk anno az igényes gólyabál a kisestélyit jelentette - nem tudom, hogy nálatok mit takar, csak viszonyításképpen mondom.

Ebből a felhozatalból én az asszimetrikusat választanám.

2022. nov. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De természetesen a sellő fazonú is letisztult fekete lenne, szép erős anyagból
2022. nov. 5. 00:03
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak annyit írtak, hogy báli ruha lehyen
2022. nov. 5. 00:13
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha báli ruha kell, én inkább a sellőt választanám, az kicsit kifinomultabb, mint a másik. Illetve ha másokon is hosszú vagy földig érő ruha lesz, akkor furcsa hatást keltene az elöl rövidebb szoknya.
2022. nov. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Alulöltözött leszel mindkettőben. Egy body szoknyával, nem estélyi. ;)
2022. nov. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Nekem nem jön be a sellő, kevés nő van, akin valóban jól áll. Az asszimmetrikus tudhat jól kinézni, pl. egy csipkés felsővel.


[link]


Persze túlöltözni sem kell.

2022. nov. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, a linkeltek egyike sem báli ruha.
2022. nov. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
94%
Báli ruhát vegyél fel.
2022. nov. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!