Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinted app? Szeretném feltölt...

Vinted app? Szeretném feltölteni a már számomra nem kellő dolgokat erre a platformra de, a csomag küldés része,hogy működik? Oda kell vigyem valahova, esetleg a szállítók jönnek hozzám, mibe kell csomagolni? Etc etc

Figyelt kérdés
Köszönöm előre a segítséget

2022. nov. 7. 16:21
 1/8 anonim válasza:

Szia, a csomagküldés úgy működik, hogy vagy feladod foxposttal, vagy packetán. Berakhatod kisebb dobozba, aztán azt leragasztod, vagy ha esetleg kisebb ruhadarab, akkor nagyobb buborékos borítékba. Ha foxposttal adod fel, akkor a feladni kívánt csomagoddal oda kell menned a hozzád legközelebb lévő csomagautomatához. Ott rámész a csomag feladása opcióra, és mutat majd mindent. Írd rá a csomagra a nevet, címet, telefonszámot és az e-mail címet is. (Ha beírod youtubera, találsz segítséget. Legelső feladásnál én is azt néztem.)

Packetánál is vannak átvevőhelyek, azok általában boltokban vannak. (Nálunk pl líra könyvesbolt, stb.)

Ott a dolgozók biztos tudnak majd segíteni a feladásban.

Remélem tudtam segíteni

2022. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)!!
2022. nov. 10. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Valaki tudna nekem is segíteni? Nem tiszta még teljesen. Mivel nem tudom a vevő adatait, akkro mit kell írjak magára a csomagra?

Egyedül egy foxpost számot kaptam, amivel ki tudom nyitni ugye az automatát.

2022. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nemtudom, aktuális-e még, de neked nem kell semmit a csomagra írnod, #3-as. Beviszed a csomagot a Packeta pontra, bediktálod a kódot, és ott kinyomtatnak egy matricát, amin rajta vannak a szállítási adatok.

Ez az a bizonyos szállítási címke, amit a vevő "megvásárol" neked.

2022. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Köszönöm, a foxpost sikerült, nagyon egyszerű volt!

Azonban a packetával gondom akadt. Packeta z-boxhoz mentem, ahol viszont nincs semmilyen terminál és nem is tudtam sehol beírni a kódot, tehát kinyitni a széfet.😅 Z-boxnál hogy működik? Az appon se találtam semmit :/

2022. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Arról én még nem hallottam. Én a hagyományos Packeta Pontra szoktam vinni🙂
2022. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
5! A Z-box-szal sajnos én is megszívtam, majd kiderült, hogy hiába van ráírva, még tesztüzem alatt van, feladni nem lehet ott csomagot, csak átvenni. Azt nem tudom, hogy ez csak a mi automatánkra vonatkozik, vagy mindre országosan.
2023. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 subici válasza:
Sziasztok! Vinteden be tudom valahol állítani, hogy csak Packetaval tudom feladni a csomagot? Köszi előre is! #vinted
2023. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!