Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A trendmaker.hu-ról vajon...

A trendmaker.hu-ról vajon eredeti dolgokat lehet venni?

Figyelt kérdés

Van 1-2 dolog, ami gyanúsan olcsónak tűnik, plusz naponta változik, hogy meddig tart egy akció: például az egyik általam kinézett óra október 22-én még október 23-ig tartó UTOLSÓ akcióval volt reklámozva, de azóta ez naponta tolódik. Értem én, hogy van erre biztos egy algo, ami változtatja naponta, de az egész oldal olyan gagyi benyomást kelt, nehéz elhinni, hogy nincs valami trükközés a dologban.

A google értékelések (4.1) nem igazán szólnak hamis termékekről vagy más kirívó bajról és a cégjegyzék szerint is 2013 óta működik a cég, sem lezárt, sem jelenlegi negatív információval (tavaly 790milliós bevétellel).



2022. nov. 7. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

van mögötte cég, tehát nem kamu...


[link]

2022. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, ezt mondtam én is, hogy van mögötte cég 2013 óta, mindenféle negatív infó nélkül.


[link]


Ettől függetlenül ez nem zárja ki a csalás lehetőségét.

2022. nov. 7. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, ha féláron vag ymég olcsóbban kínálnak márkás cuccokat a normál bolti/márkabolti árakhoz képest, akkor legyen gyanús....

Mert az tuti hamisítvány lesz. Mondjuk mini betűkkel ott lesz a disclaimer, hogy "replika".

2022. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ráhibáztál, mert egy 150ezres óra 85 ezerért van most náluk. A "magyarázat" szerint azért, mert előző éves modell és jön ki belőle az új széria, ők egy outlet és így működnek.

Egyébként ugyanaz az óra más színben az ecipo.hu-n is elérhető, csak ott az eredeti árnak 129ezret adtak meg és 79ezer az óra most.

2022. nov. 7. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!