Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát illik felvenni...

Milyen ruhát illik felvenni nőként batyus bálra?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam batyus bálon, de most adódna egy lehetőség, hogy kipróbáljam. Még nem döntöttem el, hogy megyek-e, mert a párommal is megbeszélem nyilván, és ha ő nem szeretne menni, akkor nem fogunk. 😃

Viszont én szívesen mennék, jó közös program lenne, és lenne alkalmam kicsit kiöltözni is. 😅


Kicsit a külsőmről is írok, hátha így jobb tippeket tudtok adni.😊

175 cm magas és kb. 52 kg vagyok.

Tehát magas és vékony, karcsú derék, széles csípő, mondhatni modellszerű alkat vagyok. Kis mellek, széles váll, lapos has, kerek fenék. 😅

Hosszú, sötétbarna haj és szintén sötétbarna szemek, barnásabb bőr.

Ilyen jellemzőkkel milyen típusú ruha állna jól rajtam?

25 éves vagyok, ha ez is számít.

Köszönöm a hasznos válaszokat! Pontozni fogom őket. 😊



2022. nov. 9. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az a batyus bál?
2022. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mivel még én sem vettem részt ilyen eseményen, így csak utánaolvasással szereztem némi információt róla. Az a lényege, hogy a vendégek maguk visznek ételt-italt a bálra, amiből mindenki ehet-ihat. Tehát mindenki visz, amit szeretne, és fogyaszt abból, amiből szeretne. Ennyit tudok róla.
2022. nov. 9. 21:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Az oké, de ez hol lesz? 300 fős falu, egyetemi iroda, 10 fős cég,...?
2022. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy kisebb településen, egy művelődési házban.
2022. nov. 9. 21:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp valami szoknya vagy ruha egy szép harisnya és cipő 👍
2022. nov. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Túl- és alulöltözni sem szeretnék. Ruha és ruha között is van ugye különbség.
2022. nov. 10. 10:09
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

3.

Egyetem lehet mi más , igaz?

A többi lehetőség már büdös.

Muszáj volt beleírni a kérdésbe.


Kérdező!

Attól hogy a résztvevők viszik a tápot, még lehet azért ki kellene elegánsan öltözni.

2022. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!

Nem egyetem, mint írtam. Egy kisebb településen, művelődési házban kerül megrendezésre az esemény.

És én is tudom, hogy elegánsan kell öltözni, a kérdés inkább az, hogy mennyire. Mert azért kellemetlenül érezném magam, ha kisestélyiben mennék, mindenki más pedig valami egyszerűbb csinos ruhában. Vagy fordítva.

2022. nov. 10. 12:06
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

A 3-nak címeztem az egyetemet kérdező.


Visszatérve a témához, szerintem ha egy középkategóriás ruha megtenné.

Azzal nem fogod kellemetlenül érezni magad.

2022. nov. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Én voltam már batyus bálon kisebb településen is. Mindenki nagyon elegáns volt nem hosszú talpig érő estélyiben, de minden nő kis koktélruhában volt. Szépen sminkelve, hajuk szépen megcsinálva. Tehát szerintem azzal nem lőhetsz mellé. Inkább picit túl, mint alulöltözött legyél. Valószínűleg mulatós zene is lesz vigyél egy váltó cipőt is :)Piros, királykék, bordó ruhát el tudok képzelni, a hajadhoz bőrödhöz

[link]

[link]

[link]

2022. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!