Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tánchoz milyen cipőt vegyek?

Tánchoz milyen cipőt vegyek?

Figyelt kérdés

Nem vennék profi cipőt, mert nem biztos hogy hosszú távú szórakozás lesz ebből. A tánc szóló jazz.

Kényelmes, lapos, nem túlzottan tapadó cipőt javasoltak.

Valami fűzős sneaker fazon jó lenne, de minden tornacsuka iszonyatosan tapad, pl. forogni is nehéz benne.

Néztem Deichmann, CCC üzletekben, felpróbáltam vagy tizet, tapadnak mint állat.



2022. nov. 13. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Skechers cipőim talpa rohadtul csúszik mindenen, próbálj ki belőle egyet. Amúgy nagyon szeretem azt a márkát, de törtem már benne össze magam emiatt.
2022. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Oda bőrcipő kell, aminek sarka van, nem holmi tornacsuka!
2022. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 köszi,van is egy skechers cipőm, kipróbálom. :)


#2 fogok venni majd rendes jazz cipőt, ha rendszeresen fogok járni, de ez még egyáltalán nem biztos, egyelőre csak ki akarom próbálni.

2022. nov. 13. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Férfi vagy női kell? Nőiből tuti találsz csúszósabbat, nézz szét a például az oxford félcipőknél, nekem pont a Deichmannból volt két elég csúszós pár cipőm, a metró után ha futottam, métereket siklottam a kövön :D nekünk a szalagavató előtt mondták, hogy tánchoz kicsit csúszós cipő kell, ahhoz tényleg ideális volt mindkettő.
2022. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, amúgy női kéne. Oxfordom is van, de az is tapad, meg kényelmetlen is.

Próbálom meglesni a táncolós videókon, hogy mi van a lábakon. Pár ezer forintos nyári vászon sneakernek tűnik, de biztos nem az. Mert azokat mind felpróbáltam.

A Skechers meg határeset, mert betonon, meg járólapon elég jól csúszik, a bicikli pedálról is remekül lecsúszik, de parkettán meg mintha tapadna, de meglátjuk. ;D

2022. nov. 15. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyire veszik komolyan, hogy tiszta talpú cipő kell? Mert a legtöbbször a gumitalp csak addig tapad nagyon jól, amíg tiszta, ha kicsit rárakódik az utca pora, már csúszósabb lesz.
2022. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A TOMS tornacipő lett a jó végül is, annak pont olyan a talpa, hogy ha kell egy picit csúszik.

A Skechers a kialakítása miatt valahogy nem jött be, pedig csúszik az is, de valahogy mégsem.

2023. aug. 30. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!