Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szőrös csizma az idei télre?

Szőrös csizma az idei télre?

Figyelt kérdés
Van több csizmám is, de 2 évvel ezelőtt vettem egyet a szőrös fajtából.(tudjátok az a yeti féle) Nagyon jó minőséget sikerült választanom, a mai napig nagyon jó állapotban van. Bevallom, nagyon megszerettem, és nagyon kényelmes is, és nagyon meleg a nagy szőr miatt! Nagyon durva lenne ezen a télen is néha néha felvenni?? Tudom hogy már kiment a divatból, de én nagyon szeretem.
2010. szept. 29. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló gondom van. csak nekem van egy western stílusú (ami talán kezd divatba jönni most) meg egy hegyes orrú tűsarkú (ami full nem divat) csizmám. mind a kettő üti a 30 ezer forintot, és jó állapotban vannak. de nem tudom, fel lehet-e venni.

azt hiszem, nem foglalkozom vele, fel fogom venni, ha valamihez az megy. élére vasalt nadrágkoz csak jobban megy egy szép hegyesorrú fekete bőrcsizma, mint gey vikingorrú monstrum. hát nem?

2010. szept. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hegyes orrú az nekem is van bőven! Mivel azokat is imádom! Én azt simán felveszem, azt sok csajon látom, és elég divatos öltözködésűeken. Szóval azon nem dilemmázok... na de a szőrösön... :D Hát ha más nem , kirándulgatni felveszem. Amúgy a western stílus az tényleg jön vissza, ki is sasoltam 1-2 darabot!
2010. szept. 29. 14:28
 3/8 anonim ***** válasza:
küldenél a szörös csizmárol képet??:) és a westernröl is légyszi:)
2010. szept. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2010. szept. 29. 14:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Az enyém hasonló, csak barna, és a szőr teljesen a száráig felmegy! És sokkal dúsabb a szőr rajta
2010. szept. 29. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:
A szőrös csizma idén megint divat lesz, egy csomó divatlapban láttam ilyen darabokat. Egyébként csizmákban én nem követem a divatot. Általában drágább darabokat veszek, amik évekig hordhatóak. Van hegyesorrú western stílusú csizmám hosszú és rövidebb szárú is, ezeket is hordani fogom, pedig azt hiszem nem divatos manapság. Tavaly vettem egy lapos combcsizmát is és most pont azért ment el a kedvem tőle, mert tele vannak hasonlóakkal a boltok, rengetegen fogják hordani, én meg utálom a tömeg cuccokat :(
2010. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fhúú nekem már 3 éve hogy 2 csizmát váltogatok, az egyik teljesen szőrös a másik csak részleteiben.. De annyira imádom, tavaly ugye egyáltalán nem volt divatos, szinte mindenki kinézett, hogy miért nem veszek én is olyan műbőr förmedvényt, de imádom ezeket a fajtákat! ÉS most újra divatba jön a szőrme mindenhol, minden mennyiségben, szóval (Y). :)
2010. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik :D ti hol vettétek a szőrös csizmátokat?
2010. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!