Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet jó minőségű megfizet...

Hol lehet jó minőségű megfizethető ruhákat venni?

Figyelt kérdés

H&m, berska, tally weijl, stb. -be nem szeretnék többet vásárolni mert kB egy hónap alatt rongy lesz belőlük. De valami fiatalos stílus érdekelne

24L


2022. nov. 15. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is probléma, amióta megszűnt az Orsay, Promod, Camaieu.

Nem szeretek online vásárolni, hiába mondják, hogy ez vagy az a webshop megbízható.

Szeretem megfogdosni, próbálgatni a ruhákat.

2022. nov. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Igazából attól is függ hogyan mosod, mennyit hordod. Nekem vannak 4-5 éves darabjaim ezekből a boltokból.


Sajnos fast fashion árban csak ilyesmit kapsz. A turkálóban is csak ez van, sőt, rosszabb. Shein, Fashion Nova, Pretty Little Thing az összes...


Ha nem engedheted meg magadnak a jobb minőséget akkor érdemes megtanulni felismerni a fércmunkát, az anyagminőséget, az összetételt...


Illetve vásárolj ritkábban, ez az eszeveszett gyakori vásárlás nem volt ám szokás a 2000es évek előtt...


24 évesen már nem növöd ki, lehet nem ártana beruházni pár minőségibb darabba, de ezek drágábbak is.

2022. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2: Sajnos igen... A turikban is nagyon-nagyon alaposan szét kell nézni, hogy találj egy-egy jobb darabot.

Még 2-3 éve simán találtam a Hádában Massimo Dutti, Betty Barclay, Laura Ashley és hasonló jobb márkákat. Manapság már New Look is alig-alig van... Csak a Primark-os aljacucc (Atmosphere, stb.)

2022. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lehet félreérthetően tettem fel a kérdést, én a megfizethető alatt nem azt értettem hogy 2000ft egy póló, hanem mondjuk max 10. Nekem is van egy két ruhám ami már nagyon régi pont azért mert nem növöm ki, de ahányszor kb 5 éve ugyanabba a 3 felsőbe megyek bulizni. (ez csak egy példa)

Kb 100ezer forintot szeretnék beáldozni és lecserélni jó pár felsőm.

2022. nov. 15. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A Peek&Cloppenburgban nézz szét az Aréna Mall-ban.

OTt tuti fogsz találni minőségibb darabokat. Felsőből pl. Esprit, Tom Tailor, S. Oliver és hasonló márkák.

Ruhákból is van választék...

2022. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami nekem nagyon pozitív meglepetés volt az a Tchibo. (Igen, a kávés cég. Àrulnak ruhákat is meg egy csomó mindent, eddig mindent szeretek amit tőlük vettem)
2022. nov. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Blue Nature
2022. nov. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!