Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a velemenyetek a Converse...

Mi a velemenyetek a Converse cipokrol? Szerintetek meddig lesznek meg divatosak?

Figyelt kérdés
Most minden 2. Emberen ilyen cipot latok. Nekem tetszenek, de ha jol vettem eszre, ezek a cipok 3-4 eve is divatosak voltak, es most is. Szerintetek meddig lesznek meg divatba? Mi a velemenyetek rola?
2022. nov. 16. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az en tinikoromban is divatosak voltak. :)

En szeretem oket, igazabol ha sportosabb, utcai ciporol van szo en csak ilyet hordok nokent.

27

2022. nov. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig divatban lesznek. 10 évvel ezelőtt is sokan hordták.
2022. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Több tíz éve divatosak.

Én nagyon szeretem, megbízható örök klasszikus.


(Az Én a Robot c. filmben még a 2030-as években is menő az all star :D)

2022. nov. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindig divatban lesz. Jól néz ki, de én nem szeretem hordani, nem jó a lábamnak a teljesen lapos, vékony talp, pár órán belül minden bajom van a hasonló tornacipőkben.
2022. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig divat lesz, főleg a klasszikus darabokból álló vonala, az extrásabb cipők azok már inkább változhatnak a divattal pár évente, de az alap klasszikus Converse az mindig divatos lesz. Én 2009-ben voltam 14 éves és akkor volt ilyen cipőm és azóta is ugyanúgy divat.
2022. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3-4 évtizede már a grunge időtlen darabját képezi, nem hiszem, hogy mostanában kimenne a divatból.
2022. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nagyobb baj, hogy romlik a minősége. Olyan tizenöt éve volt egy vastagabb, nem vászon magasszárúm, amit évekig hordtam. Jó drága volt, de megérte, mert sokáig bírta. Aztán tavalyelőtt vettem megint egy drágább darabot, ami egy szezon alatt szétment. :(
2022. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mustang tornacipő nekem jobban tetszik.
2022. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!