Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a kinézetr...

Mit gondoltok erről a kinézetről? Mennyi állna jól egy fiún, ha hétköznapi viseletben nyáron ezt hordaná, tetszene nektek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



[link]


[link]


[link]



2022. nov. 18. 19:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy ezt cosplaynek nevezik :D.

Hétköznapokban senki nem öltözködik így. Nem animében vagyunk.

2022. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Ki ő? Csodálatos, beleszerettem. Azok a férfias vonások, széttépni való test...Hrrrr, vadmacska vagyok! Karrrm!
2022. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ez nem cosplay, ez csak egy piros nadrág és egy dzseki.

Ha ez cosplay akkor mindenki cosplayezik a világon aki dzsekit és gatyát hord.

2022. nov. 18. 20:25
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti provokáció, ennyire nem lehet defektes ízlésed.
2022. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja látom mi a helyzet. Van egy elég aberrált véleményed. Te nem vitatkozni és mások esetleg eltérő válaszaiért jöttél ide... Te azt akarod, hogy mások is megerősítsék a véleményed, miszerint ez tök oké és normális hétköznapi viselet.


Végülis igen... Minden férfi piros bőrnadrágban és piros köldökig érő börkabátban megy az utcán. Sőt... Én kinézem azt, aki nem.


Mint valami karakter a tekken-ből.

2022. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#4-es, a te kommented a provokáció.

Más ízlését defektesnek nevezed, amikor valaki szerint ez a jó. Nekem és például másnak is, például #2-nek is tetszett/tetszik ez a stílus.

Tehát egyáltalán nem defektes, mert több embernek is bejön ezek szerint, viszont te már támadsz, meg defektesnek nevezed, ez a provokáció.

2022. nov. 18. 21:01
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszed hogy a #2-es komolyan is gondolja? Irónia. Mond ez a szó valamit?
2022. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Na látod ez az, erről beszélek, viccnek tartod más véleményét/ízlését, hogy szerinted viccből írta.
2022. nov. 18. 21:08
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, gyere le vagy én megyek fel. 🤣🤣
2022. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki igy öltözik, sőtt, ez egy szoliíd meg jelenés! Igazza van a kérdezőnek ez egy alapp őltözködés! Mongyuk én hiánylom a dzseki alól a csillag formályú bimbi tapaszt!
2022. nov. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!