Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiú létemre imádom a szoknyáka...

Fiú létemre imádom a szoknyákat (19) Mi a véleményetek erről ?

Figyelt kérdés

Ki akartam próbálni milyen érzés szoknyákat, lányos ruhákat hordani


Először egész rövid szoknyát (fenék alá érős) majd közép hosszút próbáltam (egyenes szabású, épphogy térd alá ért) de egyik sem lett az én esetem


Tavaly rendeltem magamnak egy laza fazonú fekete műbőr maxi szoknyát

Teljesen beleszerettem

Számomra irtó kényelmes és csinos darab


Most hétvégén megvettem a második szoknyámat az pedig egy hosszú zöld rakott szoknya

Kellemes, libbenős aranyos darab

Nagyon tetszik


Az ilyen szép hosszú laza, libbenős szoknyák engem teljesen megnyertek

Ha tehetném utcára is felvenném őket - de mint tudjuk sajnos veszélyes...

Pedig nagyon jól esne :(



2022. nov. 20. 11:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Az biztos, hogy nem jönnék össze veled. Amúgy mindenkinek (vagy majdnem mindenkinek) van olyan ruhája amit szeret, de valamiért nem hordhatja a hétköznapokban, csak páran szeretnék ügyet csinálni belőle.
2022. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%

Én is szeretem a libbenős szoknyákat, de ritkán hordom, főleg nyáron.

Fiúként ebben az országban (nem csak ebben) valóban veszélyes szoknyát hordani. Nekem aztán tök mindegy ki mit hord, ameddig én is azt hordhatom amit szeretnék.

Itt sokkal kevesebbért is bántják egymást az emberek, nem elfogadóak egyáltalán.

Sajnos a felszínesség az globális problémája az emberiségnek.

2022. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

A skótokat ne keverjük ide, a párom is az, és a kilt az nem egy sima szoknya, hanem egy hagyományos ruhadarab a maga jelentőségével, nem hordják a mindennapokban, csak ünnepi alkalmakra, illetve tradícionális sporteseményekre.

A melegeket se keverjük ide, mert több meleg barátom és ismerősöm van és egyikük se hord szoknáyt.

Kérdező, számomra ez kiábrándító lenne egy párkapcsolatban, de ettől függetlenül egészségedre. Otthon nyilván úgy öltözködsz, ahogy szeretnél, de az utcán sajnos valóban érne valamilyen attrocitás miatta (bár szerintem inkább csak beszólogatások).

23/L

2022. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
Ém meg a magassarkú szandálokat szeretem.
2022. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez nem kell semmilyen orvos, hogy melyik ruha férfi és melyik női az kulturális dolog. Egy csomó országban hordtak vagy hordanak a férfiak is olyan ruhát, ami egyben fedi mindkét lábad. Csak ott ezeket nem szoknyának hívják. A sarongot például egy csomó ázsiai országban hordják férfiak és nők is, ami lényegében egy szoknya.

Itthon viszont nem ez van és azért elég furán néznék rád, ha egy olyan szoknyában jönnél mondjuk szemben ami rajtam is van :D Főleg hogy a nyugati szoknyákat direkt nőknek tervezik és ez látszik az anyagukon, a mintáikon.

2022. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 NTBS ***** válasza:
82%
Nekem furcsa. Egy szoknya szép a nőkön, de engem a skót férfiak szoknyaviselése is meglep.
2022. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Metionin ***** válasza:
83%
Igazából sajnálom, hogy olyan helyen / világban kell élned, ahol nem kurvára tökmindegy, mit hordasz.
2022. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
40%

Semmi gond nincs ezzel, olyan mint nőkön a nadrág.

Gondolom az 1, és a 6 a nők nadrág viseletén is legalább ennyire akad fenn.

2022. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%
Semmi baj sincs ezzel. Én is imádom a szoknyákat (magamon is) heteró fiú létemre.
2022. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Nekem van egy piros térdigerrő.Szűk fazonú.Az a baj hogy nem tudok lehajolni gazolni benne,ezért vettem egy szteccses anyagú mini farmerszknyát.

Józsibácsi a tangás

kertművelő, őstermelő

2022. dec. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!