Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyit érhet egy vintage,...

Mennyit érhet egy vintage, valódi bőr kabát? Van valami oldal ahol tudnának nekem segíteni beárazni?

Figyelt kérdés

Vintagos adok - veszek fb csopikba csak árulni engednek, érdeklődni nem. A legtöbb ezzel kapcsolatos csoport meg használhatatlan az inaktivitás miatt. Márka alapján sem találom a kabátot.


Kis leírás a kabátról, ha már képet nem enged csatolni az oldal :

Fekete, elől a cipzár alatt van egy csat rész, hátul a csípő részén 2 oldalt fűző van. Repülős vagy inkább motoros dzseki lehet, az ujja a normáltól jóval szélesebb és úgy keskenyedik a kézfej irányába. Az mindkét ujján van cipzár. Dupla béléses, a belső részén repülő gépmintás a bélés.

Ehhez nagyon hasonlít fazonra, kicsit tér el az enyém:


[link]


Ha esetleg innen lenne tippe valakinek árat illetően, az légyszi írja le. Köszi ha segít valaki!



2022. nov. 21. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Férfi vagy Női?
2022. nov. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, az exemtől kaptam. Hordtam, viszont nem merném azt mondani rá, hogy kifejezetten női. Ezt illetően nem találtam rajta jelzést.
2022. nov. 21. 10:46
 3/5 anonim ***** válasza:

S milyen állotba van?Márkája?

1-es vagyok

2022. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó állapotú, nem igazán van rajta hiba.

Flashlight a márkája, bár én ez alapján nem találtam még csak hasonlót sem hozzá.

2022. nov. 21. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt a boltot tudom ahol árulnak vintage bőrdezsekiket, ezeket 30-50 ezerért árulják. Lehet érdemes lenne valami hasonló boltot megkérdezni, hogy mennyit ér szerintük.

2022. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!