Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri beruházni erre a férfi...

Megéri beruházni erre a férfi szettre, jól néz ki amit összeállítottam?

Figyelt kérdés

kabát: [link]


pulcsi: [link]


farmer: [link]


cipő: [link]


2022. nov. 23. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint ezek közül egy sem tetszik, a pulcsi meg a fermer még épp elmegy.
2022. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Vicces. Ezek "férfi" ruhák? A Kék osztriga bárba készülsz benne? Mert arra tökéletes. A "bakancsnak" nincs normális talpa sem, a nadrág mint a legolcsóbb kínai...
2022. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A kabát tetszik nagyon, a pulcsi és a farmer elmegy de a cipő nagyon nem jön be.

De ennyit nem érnek az egyszer biztos.

2022. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Beállítottad ár szerint csökkenőbe a ruhákat és belinkelted a legdrágábbat mindenhonnan?

Amúgy egyik sem tetszik.

2022. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha olyan alkatod van, mint a terminátornak, nyugodtan vedd meg azt a bőrkabátot meg farmert
2022. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Vicces, hogy 130kt kifizetsz egy olyan farmerért, amit a H&Mben megkapsz tized annyiért kb. Nem, nem vásárolok ott, csak designer cuccaim vannak, de az összes farmer olcsó vacaknak néz ki.


Egyébként meg nem fognak csajok azért szóbaállni veled, mert ilyenek vannak rajtad, majd ha nincs szükséged külső validációra ahhoz, hogy jók a ruháid, és azért fogod őket hordani mert neked tetszik, akkor majd lehet róla szó.



Hozzátenném, ha ruhát "befektetésnek" veszel, vagy annak tekintesz (megéri e, mint kérdezted, tehát valami célt szolgál a ruha, valószínűleg, hogy több legyen a pna), akkor messzebb nyújtózol, mint ameddig a takaród ér.

2022. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jon be egyik se. Eleg oreges.
2022. nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mi nem tetszik a kabáton meg a cipőn?


Elvileg a chealsea csizma az egyik legjobb cipő a férfiaknak:


[link]


a kabát pedig egy shearling coat, ezen a képen egyszerre hord shearling coat-ot és chealsea csizmát:

[link]

2022. nov. 24. 06:20
 9/15 A kérdező kommentje:

Vagy ez se tetszik nektek?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


ezek mind ugyanolyanok amiket én küldtem

2022. nov. 24. 09:38
 10/15 anonim ***** válasza:
Láttam már jobbat is.
2022. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!