Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pull&bear visszaküldés, nem jó?!

Pull&bear visszaküldés, nem jó?!

Figyelt kérdés

Sziasztok egy kis segitseget szeretnek kerni a pull&bear ruha visszakuldesben.

A heten jott meg egy kabat aki nagy ram igy vissza szeretnem kuldeni, hazhozszallitassal erkezett a foxposton keresztul.

Elolvastam a pull&bear oldalan levo utasitasokat, es arra mentem hogy csomagpontrol szeretnem vissza kuldeni nekik. Sikerult is kitoltottem mindent amit kert es kivalasztottam amit vissza szeretnek kuldeni. Az utasitasok szerint ezutan nekem kapom kellett volna egy emailt amiben vagy feladasi kòd vagy qrkod talalhato amivel feltudom adni az automatanal. Viszont en nem kaptam semmilyen emailt. Irtam nekik nem is egy emailt hogy segitsenek de ertelmes valaszt nem kaptam. Nem lakok kozel pesthez es a kozelemben nincsen pull&bear ezert az uzletbe visszavinni nem igazan tud szoba jonni.

Esetleg valakinek volt hasonlo problemaja? Vagy barmi



#e-mail #Pull&Bear #visszaküldés #FOXPOST #Visszaküldés igénylése
2022. nov. 24. 17:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!