Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó vétel volt ez...

Szerintetek jó vétel volt ez az ing?

Figyelt kérdés

13000 forintba került 21-ről leakciózva, ez volt a méretemben az utolsó darab.


[link]


Nektek tetszik, szerintetek jól néz ki, jó vétel volt?



2022. nov. 24. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Ha neked tetszik mit érdekel más?

Nekem ingyen sem kellene

2022. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól néz ki, de mondjuk ennyit nem adnék érte. Mondjuk lehet valami extra jó anyaga van vagy ilyesmi, ami képen nem jön át. De ha egy sima ing, akkor egynek nem rossz, de elég drága volt.
2022. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép, jól mutat, bár tényleg drága volt. Hordd sokat, hogy megérje, és kész!
2022. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen ingeket látok a kikben 5€ áron.
2022. nov. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a válaszokat. Nekem tetszik, csak kíváncsi voltam a véleményekre, akkor sokat fogom hordani.


#4, szerintem szemészetre kellene menned, 5€-ért (2000 forint) 1kg csirkemellett veszel, nem inget, tehát biztos rosszul láttad. A New Yorkerben kerül a legolcsóbb ing 5000-be, az átlag olyan 6-8 ezer között mozog, viszont általában a New Yorkeres ruhák gyenge minőségűek. Tehát ilyet kizárt, hogy 5€-ért láttál.

2022. nov. 25. 15:13
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Most már mindegy.
2022. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Igy van a new yorker és társai túlárazzák a ruhákat, ritkán megyek, de egyébként nincsenek is jó ruhák ott gyanithatóan most sem. Hihetetlen, hogy egy majdnem noném ruhát eladnak majdnem 10ezer ft-ért. A boldog békeidőkben én nőként vettem ilyesmiket a h&m-ben és az is drága volt némelyik rossz anyagú is....agymosás. :-) Gondolom a full szakadt nadrágok is hasonló árba vannak.
2022. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!