Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak ha a bőrcipő...

Mit csináljak ha a bőrcipő nagyon feltörte a lábamat?

Figyelt kérdés

Tavaly kb ilyenkor vettem egy bakancsot, akkor is törte a lábamat, de akkor csak kissé kellemetlen volt. Tavasszal betettem a szekrénybe, most ismét kivettem és véresre törte fel a sarkam felett úgy hogy nem bírok járni. Legszívesebben kidobnám csak 20+ ezer volt, így itt érdeklődnék hogy mivel lehetne puhítani a bőrt vagy tágítani az anyagot?

Nagyon szomorú vagyok mert hétvégén lesz meccsen és nem biztos hogy rendbejön addig a sarkam.



2022. nov. 28. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez volt, csak én 60k-ért vettem az én csizmámat.

Mikor visszavittem, ragasztottak bele egy ilyet: [link]


Ezután nem hordtam addig amíg meg nem gyógyult a sarkam.

Miután meggyógyult a lábam újból elkezdtem hordani, ekkor is nyomott egy kicsit, de már elviselhető volt. Azóta már eltelt 1 év és semmi bajom nincs vele, egyáltalán nem nyom.

2022. nov. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sarokemelőt veszel. Sarokvédőt is betehetsz. Ruhán keresztül belül a kalapács vastagabb részével megpuhítod a kritikus részt.
2022. nov. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem - régen volt - mi anno a katonaságnál úgy törtük be, hogy átitattuk talán petróleummal a sarok részt (igen, büdös volt egy darabig) és csapkodtuk rengeteget valamilyen merev tárgyhoz, ettől megtört, megpuhult.
2022. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én eleve úgy szoktam, hogy pár napig leragasztom a sarkam,amíg kicsit alakul. A sarokemelő is jó ötlet, a szilikon védő is. A petróleum is működhet,de azzal könnyen tönkre is lehet tenni.
2022. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!