Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem tavaly egy rózsaszínű,u...

Karesz 82 kérdése:

Vettem tavaly egy rózsaszínű,ujjatlan bringás mezt. A tévében is látom egyes műsorokban,hogy a fiúk rózsaszín ruhában vannak. Tényleg nem baj,ha egy fiúnak van rózsaszínű ruhadarabja? Én is fiú vagyok.

Figyelt kérdés

2022. nov. 29. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt valószínű a megvétel előtt kellett volna kérdezni :D

Egyébként attól függ. Végülis mindenki úgy öltözik, ahogy akar, de mégis létezik egy folyton mozgó általános elfogadott öltözködés . Egyre elfogadottabb, de mégsem az. Sok férfi ismerősöm viselt már rózsaszín inget/ pólót, de ez jól volt kompenzálva pl, illetve nem volt kirívó darab, így be tudtam simán fogadni. Na meg ez az én véleményem . Másé lehet más, nálam belefér, de ne legyen túl nőies .

2022. nov. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Bringás meznél elfogadott. Tavaly valószínű, hogy az idei 3 hazai Giro szakasz miatt dobták piacra a rózsaszín mezeket. 🚴‍♀️ Ugyanez lenne akkor is, ha a Palermo focicsapat szerződtetne 3 világsztárt plusz a Szalai Attilát, a Szoboszlait meg a Kerkez Milost és a Bl ben elmennének a 8 ig, tele lenne a bolt rózsaszín foci mezzel. ⚽ Ez is vállalható. A civil ruha esetén már aggályos lehet a rózsaszín.
2022. nov. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Ez csak egy szín 😃
2022. nov. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem "baj", de nem is tetszik mindenkinek. Én például magamon sem szeretem a rózsaszín ruhákat, úgyhogy pasikon aztán végképp nem tetszik, de van, akinek igen.
2022. nov. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En nem vennem fel, de az szamit h neked bejon e 🤷
2022. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

Nem baj.Csak fehér pöttyös legyen.

Józsibá75 a farmról.

2022. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!