Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Össze van firkálva a conversem...

Össze van firkálva a conversem eleje (lábujj része) tippek hogyan lehet lemosni?

Figyelt kérdés
Sziasztok szóval össze lett firkálva tollal és kétségbe vagyok esve ,hogy hogyan tudnám lemosni. Anyukám már kimosta mosogéppel de nem nagyon segített probáltam körömlakk lemosóval az kicsit segített de ennyi anyu azt mondja nem lehet kiszedni belőle :(( de bennem még van remény, köszi előre is ha lesznek tippek!

2022. nov. 30. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vanish? Epeszappan? Dr. Beckmann folteltávolító?
2022. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
ha a körömlakk lemosó se segített akkor nemigen fog kijönni semmivel. Maradt még a festékhígító de azzal csak nagyon vigyázva, hogy máshova ne kerüljön csak a gumi részére.
2022. dec. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megprobálom és hátha lehozza
2022. dec. 1. 06:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Citromos cif lehozza szerintem!! Mindenkepp probald ki. A hifgito szerintem tonkreteszi.


Ha cif nem,akkor szodabikarbona fogkefevel ,ha ez se,akkor gumikesztyuben mososzodaval. Azzal garantalt!

2022. dec. 2. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!