Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az rendjén van,...

Szerintetek az rendjén van, ha egy férfi nőies színeket és nőiesnek ható ruhákat hord, de közben férfias, úgy mint a képeken?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2022. dec. 2. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
hát elég furcsa
2022. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha viccből csinálja, hát oké, tényleg vicces. Ha komolyan gondolja az igencsak gáz.
2022. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem magával a nőies színekkel nincs baj. Mármint, én nem látom furának, ha valaki egy világosabb rózsaszín pólót hord, de a rikító rózsaszín az semmilyen nemen sem jön be. Viszont a képen látható ruha, az eléggé fura.
2022. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Semmi gond nincs vele, egy kigyúrt pasi bármit felvehet.

Tapasztalatból írom, én is 26 éve testépítek és sok női ruhám van.

Sokkal komfortosabbak, kényelmesebbek mint a férfi ruhák némelyike.

Mellesleg sok nő hord alapból férfi ruhát, tehát nekem ugyanannyi jogom van hozzá!

F.

2022. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Ez egy pasi. Amúgy nem, van pl. az az orosz testépítő csaj, ráadásul neki az arca is olyan kis cuki. Elsőre kicsit fura de amúgy nem néz ki rosszul.
2022. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs rendben. A férfi öltözzék férfiasan, ne úgy mint egy gusztustalan rozsaszín barnie.
2022. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem a második az cosplay, amúgy meg mi baj van vele?( az elsőt nem tudtam megnyitni)
2023. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!