Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akinek szintén viszonylag...

Akinek szintén viszonylag nagy a lábfeje lányként, titeket ez mennyire zavar? Milyen cipőket hordtok, találtok jót? Kicsit nem feszélyez néha ha látnak így mezitláb?

Figyelt kérdés

Én sajnos a lábaimmal sosem voltam kibékülve, 170 centi körül vagyok, de 42-43-as a méretem. Mivel sajnos lúdtalpam is van, így kb lehetetlen olyan cipőt találni, ami nőies, és a betét is belefér, szóval általában férfi sportcipőkben vagyok. Ha meg leveszem a cipőt, akkor mindig ugy érzem engem bámulnak, annyira aránytalanul nagynak érzem a lábam. Zokni nélkül pedig kifejezetten cikinek érzem. Bár vékony vagyok, a ludtalp miatt alapból szélesebb és ilyen vaksosabbnak tűnik a lábam, szóval egyáltalán nem érzem nőiesnek. Sajnos már olyan is volt hogy exem viccel a lábammal, azóta kifejezetten próbálom elkerülni h mezitláb legyek fiuk előtt. Tudom h ez nem tunik olyan nagy problémának, de egy ideje egyre többet foglalkoztat h ki mit gondol.

Esetleg van akinek hasonló problémája van? Titeket ez mennyire zavar?



2022. dec. 6. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

168cm vagyok 41es a cipőméretem. Sportcipőket hordok leginkább ilyenkor hidegebb időben bokacsizmát, nem mindig van ami tetszik a méretemben de szerencsére egyre gyakoribb a nagy női méret és netről is tudok rendelni. Én a deichmann, spartoo oldaláról rendeltem már cipőket.

Engem nem nagyon zavar, legalább stabilabban állok ha már nagylábon élek :)

2022. dec. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi a választ, nekem sajnos a csizmából nemigen van ami jó

téged akkor sosem zavart hogy nagyobb a lábad? nem érzed cikinek kicsit meg ilyenek?

2022. dec. 6. 14:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagy és széles.Zavar,de azért nem vagyok miatta lelkibeteg.Főleg sportcipőt hordok.
2022. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi, téged mi zavar benne főleg? van h cikinek érzed vagy cikiztek téged is?
2022. dec. 6. 14:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
175 cm vagyok, 41es a labam. Egyaltalan nem zavar...sot szeretem a labaim😁
2022. dec. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4 es. Igen, előfordult
2022. dec. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5-ös, az szerintem még arányos is, főleg ha neked nem is olyan vastag meg széles mint nekem

utolsó, ez gyakori?

2022. dec. 9. 11:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem…
2022. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
43 as lábam van,eléggé zavar,de nem tudok mit tenni.L.
2022. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 41es lábam van, én sem szeretek mezítláb lenni, de sajnos nem lehet vele mit kezdeni. Próbálj meg egy kicsi önbizalmat szerezni, mert hidd el szép vagy úgy ahogy vagy, nem számít ki mit mondd. <3

És az, hogy nem akkora lábad van, mint egy alacsonyabb lánynak, az ne zavarjon, mert normális, hogy ha magasabb vagy, akkor nagyobb a lábad is

2022. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!