Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csőnadrághpz milyen cipő...

Csőnadrághpz milyen cipő illik? Linkelnétek képeket? Lapos és magas sarkú is jöhet! Olyan kellene, ami zártabb, mert egy körömcipő vagy balettcipő már elég hideg!

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Képet nem tudok linkelni de szerintem a bokacsizmák mind jók csőnacihoz..
2010. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval. Most ami a legjobb választás hozzá, az a bokacsizma! :)

20L

2010. okt. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem pl. hasonló cipőm van, csak kisebb és vastagabb sarokkal-na, ez nagyon jól mutat csőnadrághoz :).

2010. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

7.28-as vagyok

Nekem is olyan van, mint amilyen az előttem szóló leírt. Majdnem ugyanez, csak kisebb és vastagabb sarokkal. És valóban nagyon jól megy a csőnacihoz.

20L

2010. okt. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csőnadrághoz tornacipőt hordok mindig. Vagy sima dorkót, vagy vöcsköt : [link] csak nem Tiszában.... :D
2010. okt. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tornacipő, magasszárú sportcipő...nekem pl most olyan a cipőm, hogy fekete, és nem ázik át, de mégis tornacipő hatása van, mert a talpa oldalán olyan csík van :D...ajánlom a deichmann-t:)
2010. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

ennyit találtam most. mint látod midegyiket megtalálod a [link] oldaloon. :) remélem tudtam segíteni. :)

2010. okt. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!