Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ruhád van otthon?

Mennyi ruhád van otthon?

Figyelt kérdés

Most szelektáltam a ruháimat, a fele ment a ruhakonténerbe, a másik felét igyekszek eladni. (Nő vagyok)

A ruháim 90%a second handből van. Állandóan de minimum havi 2x vásárolok mert nagyon olcsóak, iszonyat jó ruhákat is kifogtam már.

A probléma az hogy sokat halmoztam fel, persze nem hordom az összeset de a nagyrészt igen. A kabátjaimat imádom váltogatni, a stílusom is.


Viszont: nektek is ennyi ruhátok van? Hogyan tudnék “leszokni” a turkálóról? Már mindenem van, de esküszöm sosem elég….főleg egy helyre járok nagyon jó kabátokat, stbt szoktam szerezni.

A fast fashiont nem preferálom, egyedül a nadrágjaim vannak onnan.



2022. dec. 26. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nőhöz képest kevés ruhám van, 2 bőrönd plusz pár kabát. Nem járok már turiba, vagy idő, vagy pénz nincs rá. Ha eljutok csalódás, hatalmas méretű rongyokat találok csak, vagy drágán.
2022. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Otthon? Több, mint bárhol máshol.

Nekem egyébként nincs sok. Anyagilag sem vagyok túlságosan eleresztve, ami pénzem pedig van, azt inkább másra költöm.

2022. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem, van 11 éves, 5 éves, 3 éves, 2 éves és 1 éves kabátom, dzsekim, mind 1 darab :D meg egy vastag felső, fogalmam sincs milyen régi, 7-8 éve vehettem.
2022. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
1es voltam
2022. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten kevés ruhám van. Abból meg amit rendszeresen hordok még kevesebb. Leszámítva a szezonális ruhákat persze.

Lassan költözünk és esedékes lesz egy rendszerezés. Lehet a már nem használt ruháimtól megszabadulok. Eladom, vagy ami rossz állapotú felhasználom takarításhoz.

De ha kabátokkal együtt kellene csomagolnom 3 szemetes zsáknyi lenne nagyjából. Ha a zoknit-alsóneműt nem vesszük bele 100 ruhám sincsen.

2022. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon sok van.

Nagyrészt fast fashion, de most már 1-2 éve igyekszem főleg jobb minőségű dolgokat venni.

Én minden évben szoktam selejtezni, szelektálni, a Máltai Szeretszolgálatnak szoktam adni. De kb amennyit elajándékozok annyi újat veszek is évente, így nem lesz kevesebb. 😀

A meglévő ruháim (ami nem alkalmi) nagy részét hordom. Amit nem hordok és nem adományoztam el azok olyan darabok, amik régebbiek, de drágák voltak és reménykedek, hogy egyszer még lefogyok és hordhatom őket 😅

Kabátból van olyan, amit nem hordok, de nem selejtezem le, mert még hasznos lehet (pl hosszú fekete szövetkabát - ha esetleg temetésre kellene mennem, nagyon vastag télikabát - ha véletlenül beüt a -10)

Ami inkább gond, az a cipők, rengeteg pár magassarkúm van, amiket soha nem hordok, de pakolgatom őket ide oda, mert sajnálok megválni tőlük, de sok helyet foglalnak.

2022. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Noren1989 ***** válasza:
76%
Kb 20-25ing, 3rövidnadràg, 4-5póló, 3-4öltöny. A többi alsónemű, zokni.
2022. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Metionin ***** válasza:
100%
Rengeteg. 5-6 éve amikor főállásom lett, betáraztam én is főleg turikból és ezek nagyrészt még megvannak és hordom őket, plusz azért vettem hozzá még. Annyi, hogy már régóta csak a legkülönlegesebb darabokat viszem haza a turiból is.
2022. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 NTBS ***** válasza:
69%
Nem tudom. Elég 37F.
2022. dec. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok és elèg sok ruhàm van.Évente 1-2x szelektàlok könyörtelenül,és sikerül újra sok cuccot felhalmoznom. A tèli gardróbomban (amit most aktívan hordok) van 7 farmer,1 bőr nadrág,4 pulcsi,5 blúz,8 egyèb felső,amit nem tudok bekategorizàlni.2 pàr cipő meg 3 kabàt.

Vannak olcsóbb fast fashionos darabjaim de néha veszek elèg drága cuccokat is.A dràga se sokkal jobb,mint a fast fashionos,próbálok a kettő között keresgèlni,mert úgyis kidobom 2-3 èven belül.

2022. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!