Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Humanában megéri cipőt venni?...

Humanában megéri cipőt venni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Egy bokacipőm és egy tornacipőm (alias szabadidőcipő) van. Mindkettő 1-2 hónapja elérte azt a határt, hogy egy ponton elkopott az alja a talpamnál a lábujjak alatti részen, lyukas. Víz, hideg és kisebb kődarabok is simán belemennek. Kellene új. Azonban nincs pénzem rá. Humanára gondoltam, amikor új áru érkezik, de nem tudom, mennyire lenne tartós. Oké, hogy a mostaninál egy befőttel gumival odarögzített zuhanysapka is jobb lenne, de ha 1-2 hónap múlva (vagy annyi sincs) leválik a talpa, vagy mit tudom én, milyen baja lesz, akkor inkább nem veszem meg.
2022. dec. 31. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
De erre most mit lehetne valaszolni? Turi, vannak jobb, rosszabb allapotu cipok, nem egyforma az osszes.
2023. jan. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, mert műbőrt árulnak. Én csak bőrcipőket szoktam venni.
2023. jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!