Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék másféle alsót...

Szeretnék másféle alsót hordani, de nem tudom, hogy jó lenne-e?

Figyelt kérdés
Mindig is fecskét hordtam, de szeretném kipróbalni a boxeralsókat is. Az egyik problémám az, hogy hogy mondjam meg anyukámnak, hogy ne vegyen több fecskét nekem. A másik meg az, hogy azt hallottam, nem olyan egészséges a boxer sajnos. De jól néznek ki.

2023. jan. 2. 08:27
A kérdező szavazást indított:
Egészségtelen
Nem egészségtelen
14 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, de ha nem tudsz magadnak venni, akkor szimplán mondd meg anyukádnak, hogy kipróbálnád a boxert mert neked jobban tetszik. Gondolom nem fogja azt mondani, hogy a pokol tüzén égj el, ha meg akarod gyalázni a fecske szentségét.
2023. jan. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Hány éves vagy?

Mert nem olyan bonyolult a dolog. Megmondod hogy el akarsz menni alsógatyát venni és olyat veszel, amilyet szeretnél.


Én amikor családdal mentünk így vásárolgatni, akkor egy boltban láttam olyan boxert ami jól nézett ki, felpróbáltam és megvettük. Amya kicsit furcsállta hogy a fecske után boxert veszek de nem csinált belőle gondot. Azóta én is cserélem lassacskán a fecskéket boxerre. Jobban áll szerintem is.

2023. jan. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyszer vettem egy boxeralsót, de a következő mosásnál eltűnt, gondolom ki lett dobva. Meg ez olyan kényes dolog erről beszélni
2023. jan. 2. 08:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor anyukádnál van a gond, már megbocsáss. Az teljesen a te dolgod, hogy milyen alsógatyát hordasz. Nyilván ha a legdrágábbat választod, abba beleszólhatnak, de gondolom nem ez a helyzet. Menj be egy boltba, vegyél két csomag boxert, aztám ha anyud kérdezi momd meg hogy sokkal kényelmesebbnek érzed és ilyet akarsz hordani.
2023. jan. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát rendben, megpróbálom
2023. jan. 2. 08:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

És miért lenne egészségtelen? 😳

Amúgy még női boxer is van, semmi gáz nincs ebben, kinek mi a kényelmes.

2023. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
17, azt mondták anno a suliban, hogy nem egészséges, csak azért
2023. jan. 2. 12:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy, ahogy van, hülyeség! Jó a boxer is meg a fecske is. Csak megfelelő méretet kell venni, hogy ne szorítson! Sokan azért vesznek kisebbet, hogy feszüljön rajtuk a boxer és jobban látszódjon a seggük. Jó, én sem a rövidnadrág félére gondolok, de egy normális boxerrel semmk baj sincs.
2023. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És a lógós boxeralsók?
2023. jan. 2. 13:47
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

ki mondta, hogy nem egészséges??

amúgy meg, ha mentek vásárolni, veszel magadnak 3-4 boxert és megmondod, hogy ez jobban tetszik, most ilyent akarsz hordani. veszel bő és szűk fazonút is és meglátod, melyik kényelmesebb.

Én a tesióra miatt se hordanék fecskét, nálunk azért beszóltak annak, aki azt hordott középsuliban

2023. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!