Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok ilyen férfi mellényt?

Hol találok ilyen férfi mellényt?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyet keresek alakra és színben meg mindenben, de csak ezen az oldalon találtam. De erről nem merem megrendelni, mett előre is kell fizetni meg kinézetre se túl biztató ez az oldal.


2023. jan. 2. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél ilyen mellényt ha cigány vagy és minimum van két kamu aranylánc a nyakadban.
2023. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, valószínű. Mert steppelt mellényt csak a cigányok húznak fel. Ennyi ésszel csoda, hogy még mindig életben vagy. Családod kemény időszakot élhet melletted.
2023. jan. 2. 20:29
 3/6 anonim válasza:

Van 4 mellényem is,de ezt fel nem venném még ha fizetnének érte akkor se.

Ocsmány,cig0s!

2023. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem is van 2 nike, egy armani, meg egy ralph lauren is.


Van benne valami, amit mondtok, de nem nektek kell tetszeni, és mikor Angliában voltam elég sok emberen láttam ilyet, és eszembe nem jutott volna, hogy ezt csak cigók hordják.


Magyarországon is láttam jó pár emberen már hasonlót, viszont mondjuk azok kabátok voltak.


És nem volt egyik se olasz bőrű, főleg, hogy csutka fehérek voltak.


De, ha találok képet akkor meg mutatom, hogy ez igazán faszán néz ki, és ha jól öltözől be mellé.

2023. jan. 2. 23:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék ez mellé te hogyan öltözöl be "jól". Tipikusan olyan szettet látok magam előtt, hogy Boss melegítőnadrág, Armani cipő, ez alá a förmedvény alá meg egy Jordan kapucnis pulcsi. Mint említettem láncok, éjjel nappal napszemüveg, szigorúan barbershopos szakáll.


Ha mindemellé még veszel egy első generációs X6-ot, kész a szett.


Meg van a másik véglet. 40 kilós csóró c gyerek a telepen árnyék boxol noname ruhákban és ebben a remek mellényben, miközben a haverjai ugyan ilyen mellényben szotyiznak a pad támláján ülve Adrenalin energiaitalt szürcsölve, hangosan zenét hallgatva telefonról.


Jóízlésű ember nem vesz fel ilyen mellényt, de ezt rád bízom :D

2023. jan. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi a fas.zom ez mo?

milyen magas vagy és hány kiló amúgy?

2023. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!