Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Inget és mellényt vagy pólót...

Inget és mellényt vagy pólót és pulcsit hordjak többet? 25/F

Figyelt kérdés

A kérdésem ez, hogy szerintetek melyiket részesítsem előnyben? Melyik legyen rajtam többet?


Vagy alkakminak is mondható, egyszínű inget (feketét, fehéret, szürkét, szóval több színű van) viselek kötött mellénnyel vagy egyszerű pólót pulcsival.


Alul sötét farmer vagy szövetnadrág és fekete bőrcipő szokott rajtam lenni.


Az inget vagy a pólót viseljem többet egy héten? Lányok, nektek melyikben tetszik jobban egy férfi?



2022. okt. 19. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Inget, de mellény nélkül.
2022. okt. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Hiába határozod el hogy inget hordasz ha annyira nem kényelmes és nem komfortos, hogy max 2 hétig tart, utána megutálod.


Egyébként az én szememben általánosan jobb, vonzóbb ha valaki póló helyett inget hord. De a mellény szerintem is felejtőy

2022. okt. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg hova mesz.. kabat alatt am se latszik. Kenyelmes lehet ingre melleny aztan arra egy pulcsi meg kabat 😅
2022. okt. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mellény felejtős, ing felesleges hétköznapra hacsak nem a flanel ingről van szó.
2022. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem flanel ing, azokat nem szeretem.


Mi a bajotok a kötött mellényekkel?

2022. okt. 19. 19:32
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 csúnyák és öregesek.
2022. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kötött mellény öreges és értelmetlen akkor már inkább egy kardigán.
2022. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Sohasem értettem aki ilyen kérdéseket tesz fel , mit gondol amúgy? Ide styleistok járnak fel tanácsokat adni öltözködésügyileg? Ez komoly?A manyi nénik meg a feri bácsik eldöntik mi illik és mit mivel illik s mit nem ? Ennyi rakat hülyét.
2022. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a mellény nem kötött, akkor jó, ha szövetből van, valamilyen csinosabb darab, akkor viselheted felváltva mind a kettőt.
2022. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hord nyugodtan a kötött mellényt. Megnézel egy Ralph Lauren katalógust, hogy ott hogy öltözködnek, milyen mellényeket hordanak, na hát ha rajtad is olyan jól áll, akkor hord nyugodtan.
2022. okt. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!