Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Sheinről?...

Mi a véleményetek a Sheinről? Lehet Magyarországra rendelni, illetve normális a kiszállítás? Jó a minősége vagy tiszta műanyag vacak?

Figyelt kérdés
A Sheinről szeretnék rendelni, mert kinézetre nagyon jó cuccok vannak, de azért kicsit kételkedek benne.

2023. jan. 3. 20:56
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%
Én szeretem. A lényeg, hogy igazából többféle márkát árusítanak és ezeknek a méretezése, anyaga, minősége eltérő. Van jó anyagú és igen, műanyag vacak is, de ez oda van írva. Ha normálisan elolvassa az ember az anyagleírást, a mérettáblázatot és a véleményeket, nem valószínű, hogy csalódik. Kb. a fast fashion üzletekkel egyezik meg a minősége annak, amit eddig vettem. Ha pedig igen, az ügyfélszolgálat nagyon korrekt, rendesek. A kiszállítás is tök okés, mindig van egy kiírt dátum, amikorra ígérik a cuccot de nekem mindig egy héttel hamarabb érkezett meg, szóval kb. 2 hetet kell várni.
2023. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én régebben párszor rendeltem a Sheinről, az első alkalommal néhány ruhát is- nos az kudarc volt sajnos, az egyikből többet küldtek és rossz méretet (visszaküldeni pedig macerásabb és drágább mint lenyelni azt az 1500 ft-ot, szóval hagytam a francba), felsőből pedig hát... rövidebb volt az egy pár arasszal mint a képen tűnt (sajnos nem olvastam el elég figyelmesen a hosszának leírását stb). Viszont gyűrűket, díszeket meg ilyesmiket jobban megéri, az árához képest egész jó a minősége.
2023. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Párszor rendeltem és meg voltam elégedve. Volt amelyik kínais minőségű, de volt amelyik jobb. A méretek jók lettek, és a vásárlók képei, mérettáblázat segítettek hogy megbizonyosodjak róla hogy megfelelő méretet választottam. Másfél hét alatt kiszálították.
2023. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!