Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pilóta szemüveg jól áll egy...

Pilóta szemüveg jól áll egy férfin?

Figyelt kérdés

Nem napszemüvegre gondolok, hanem erre: [link]


Rövidlátó vagyok emiatt kellene egy szemüveg, de sajnos nekem egyik sem tetszik ilyeneken kívül.



2023. jan. 8. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Van akinek jól áll, van akin meg szörnyű. Nem a nemedtől függ, hanem az arcformádtól.
2023. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Van akin igen, van akin kevésbé. Te fogod viselni, így az legyen fontos hogy jól érezd magad benne és neked tetsszen.
2023. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem egyáltalán nem tetszik ez a fazon, de ha neked igen, hordd bátran, ne befolyásoljon a magamfajta vadidegenek véleménye. Az a fontos, hogy jól érezd magadat benne.
2023. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Ezt most viccnek szántad?

Férfi szemüveg jól áll e egy férfin???

Elhiszem hogy te is beleestél abba a csapdába amit a nők művelnek, miszerint lenyúlják a férfi dolgokat, elkezdik hordani, és sokan mint a kérdező is már nem tudja mi a férfi ruha, kiegészítő , mert azt a nőkön vélte látni.


Ne aggódj ez jól mutat férfin továbbra is!

2023. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy ezt a típust férfiak, és nők is egyaránt hordják. Csak azért kérdezem, mert páran írták, hogy szexuális ragadozónak néz ki benne az ember, meg, hogy oximoron pilóta szemüveg, egy olyan emberen akinek rossz a látása. (-0.75-ös lencse lenne benne.)
2023. jan. 10. 10:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. A baratom is pilotaszemüveget visel. Es az a lenyeg, hogy te jol erezzed benne magad, ha ez tetszik, ezt kell megvenned.
2023. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" szexuális ragadozónak néz ki benne az ember" ez hülyeség.

És ahogy az egyes írta, ez arcformától függ.

Egyébként pár szemüveges oldalon fel tudsz próbálni online szemüvegeket, ezt próbáld ki, és akkor meglesz a válasz

2023. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Én nőként hordok ilyet, dioptriával.
2023. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nos az első két modell csávón nekem nem tetszett, de a harmadiknak kifejezetten jól áll.
2023. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!