Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha sportmelltartóban...

Gáz, ha sportmelltartóban nagyon kicsik a melleim?

Figyelt kérdés
Annyira zavar, hogy összenyomja a melleimet, mintha nem is lennének. Nincs nagy mellem, de ezzel még annyi se. Vegyek fel alá melltartót, hogy ne legyek lapos?
2023. jan. 9. 21:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kondizni járok.
2023. jan. 9. 21:59
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Ha kimondod rá, hogy "gáz", attól nagyobb lesz?

De ha ennyire kicsi, miért veszel egyáltalán melltartót, vagy miért nem egy simát? A sportmelltartó arra volna való, hogy kicsit lenyomja a mellet, így a mozgás közben ne himbálózzon annyira (mert ez kívülről nézve kínos, saját magunknak meg akár fájdalmas is lehet). Neked talán erre semmi szükséged nincs.

2023. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De szükségem van rá, mert heti négy alkalommal kondizok. Futok is mellesleg, és fáj egy idő után a mellem a mozgássorozattól.
2023. jan. 9. 22:04
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem tetszenek a kis mellek. Sok férfi van ugyanezen a véleményen.
2023. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Esetleg ha gondolod próbálj ki olyan sportmelltartót, amiben van egy kis bélés is, ha úgy komfortosabbnak érzed magad benne. De nem vagyunk egyformák, mindenkit más méretekkel áldott meg a sors és próbáld meg magad úgy szeretni, ahogy vagy <3
2023. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogy, a sportmelltartó ilyen. Abban nekem konkrétan fiú mellkasom van :D A lényeg, hogy azért ne szorítson kényelmetlenül.
2023. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Én melltartót szoktam venni alá, az szépen felnyomja őket. Bár én pólót is veszek rá, nem magamutogatni járok a kondiba, szerintem elég gáz, hogy sok lány csak sportmelltartóban edz. Ez az ilyen “ki vagyok éhezve, pasik repüljetek rám”.
2023. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon kicsi lesz a mellem sportmelltartóban, de mivel nem azért járok edzőterembe, hogy mindenki engem bámuljon, így nem érdekel.
2023. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A sportmelltartó lényege, hogy mozgás közben tartsa a cickóidat, hogy ne lobogjanak.

Sportolás közben sportolni kell, nem a dekoltázsoddal pasit fogni.

2023. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem pasizni akarok, ez egyfajta kisebbségi komplexus.
2023. jan. 10. 19:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!