Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten vagy Debrecenben...

Budapesten vagy Debrecenben üzlet, ami jó minőségű, 100%-ban természetes anyagú (pamut, len) női ruhát árul? (több lent)

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje nem veszek ruhát, mert elegem lett a fast fashion boltok műszálas, rövid időn belül elkopó kínálatából, viszont azon kaptam a fejem, hogy már alig van bármim, amit szívesen viselek (22 éves vagyok, sok ruhám 5-6 évvel ezelőttről van, esetleg nővérem leselejtezett darabjaiból).


Szeretnék kialakítani egy nem nagy, de hosszú életű, saját gardróbot, de az üzletekben alig találok igazán jó anyagból készült ruhát (a férfi részlegen még több van egyébként azokból az igazán jó, kicsit érdesen vastag pl. pamutingekből, blúzokból, stb).


Stílusból az egyszerűt, könnyen kombinálhatót kedvelem, bézs, farmer, szürke, fehér, sötétzöld színekben, de egy-két vidámabb felsőt is szívesen becsempészek az alapdarabok közé.


Igazából főleg anyagi megfontolás, kényelem és egészség-/környezettudatosság miatt szeretnék ilyen darabokat beszerezni, illetve szeretem, ha valami sokáig tart, mert könnyen megszeretek dolgokat és nem szívesen cserélek le valamit, ami jó/bevált.


Szóval olyan helyet keresek, ahol olyan ruhákat lehet találni, amiket meg lehet becsülni és sok-sok évig elkísérnek - ötletek?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2023. jan. 17. 19:23
 1/1 A kérdező kommentje:

"22 éves vagyok, sok ruhám 5-6 évvel ezelőttről van, esetleg nővérem leselejtezett darabjaiból."


- itt a hangsúly nem az évek számán van, sőt, annak csak örülök, ha valami 5-6-10-20 évig is hordható. Azt akartam itt kifejezni, hogy nyilván változott azóta az ízlésem, így szeretnék önazonosabb, az életkoromhoz jobban illő ruhákat viselni, de amikor nagy elhatározásból elindulok, hogy akkor beszerzel ezt-azt, mindig üres kézzel térek haza, mert semmi jó minőségűt nem találok.

2023. jan. 17. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!