Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor kezdődik az év végi...

Mikor kezdődik az év végi leárazás Budapesten?

Figyelt kérdés
Vajon karácsony után rögtön olcsóbban vehetek ruhákat, vagy arra még várni kell?
2008. dec. 27. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy csomó helyen már karácsony előtt is elindultak az akciók. Szóval szerintem már biztos mindenhol kint van a SALES felirat :)
2008. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jónéhány helyen még mindig a karácsonyi (felárazott) árakat láttam ma: New Yorker, meg még pár bolt, ahol voltam, de nem jegyeztem meg a nevüket, mert férfiruhákat árultak :)


De pl: Mango-ban nagyon jó leárazások vannak már most is. A Promodban is vannak (de volt olyan, ahol ugyanazt az árat írták ki leárazottnak, mint amit egy hónapja láttam).


Szóval ha szereted a Mango-s cuccokat, akkor minél hamarabb nézz el az egyik üzletekbe, mert már ma hatalmas sorok voltak a pénztárnál. Ha nem, várnék még pár napot/hetet a helyedben, sokkal jobban meg fogja érni.

2008. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!