Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők, szeretitek ha...

Lányok, nők, szeretitek ha egy férfi világosabb ruhákat hord? /rózsaszín kivételével/

Figyelt kérdés

világoskék,narancssárga,lila pl.

vagy a sötét színek férfiasabbak?


2010. okt. 3. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát egy poló vagy egy pulóver az nem zavar(de nem ilyen rikító szín) ,de azért ne hordjon narancssárga nadrágot (inkább farmer vagy fekete szürke)..:D de hát izlések és pofonok:)
2010. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A világoskék meg narancssárga elmegy de inkább pólóba, de a lilával vigyázz mert a fradisták ki lesznek akadva:P
2010. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hú, hát ez egyéntől függ, mert én pl szeretek sötétebb, vagy kontrasztosabb összeállításokat hordani, így pl ha a pasim fagyiszínekbe öltözne mellettem, vagy ilyen virágoskert-színekbe, akkor tök viccesek lennénk egymás mellett :D

A sötét színek amúgy sztem férfiasabbak, de ez egy rossz és nem is olyan régi berögződés, szóval ha neked jól áll és jól érzed magad benne (és a barátnőd nem öltözik sötét ruhákba), akkor nyugodtan hordhatod, mert van akin tényleg nagyon jók ezek a színek. Attól függ, hogy hogyan állítod össze őket....

2010. okt. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem pl a narancssárga ami rikít, az nagyon tetszik egy fekete hajú pasin! :)

A világoskék szintén jó.

Lilával sincs baj.

Szerintem nyugodtan hordhat a pasi világosabb színeket is.

2010. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

a fradisták le vannak sz...rva. :-)

2010. okt. 4. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!