Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tartanak a többiek...

Miért tartanak a többiek felvágósnak, miközben csak arról van szó hogy én nem bérelem a szalagavatós ruhámat hanem megveszem?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem tartom magamat felvágós, rongyrázós fajtának.
2010. okt. 3. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért veszed meg? Ha fehér keringőruhát veszel, azt nem értem miért teszed. Ha szalagtűzős estélyit/kisestélyit veszel, azt megértem, mert ha jól választasz, később is fogod tudni viselni.
2010. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kérdésedből az jön le, hogy mindenki tudja, hogy te nem bérelni fogod.

Ergo feltételezem, hogy tőled hallották.


Az ilyesmit félre lehet érteni, és hihetik azt, hogy dicsekedtél.

2010. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A keringőruhát, mert barátom szalagavatóján is táncolok, és nem akarom bérelni meg visszavinni újra elhozni.. anya mondta hogy egyszerűbb ha megvesszük. Barátnőmnek mondtam aztán már én voltam a felvágós.. Nem értem másoknak miért probléma ha megveszem.. mi közük van hozzá?:/
2010. okt. 3. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

náunk is ugyanez volt az egyik csajjal, mindenki nyomatta a "felvágós" szöveget, idegesítőek voltak, tényleg semmi közük nem volt hozzá, mint ahogy veled is van

18/f

2010. okt. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudjuk ki hogy adta elő, úgyhogy nem tudjuk megítélni. Ha csak simán elmesélted a barátnődnek, és ő rajkodott tovább vele akkor válogasd meg jobban, kit tartasz barátnőnek. Ha meg úgy adtad elő, akkor megérdemled.
2010. okt. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, lehet igazad van.. mármint az előbbivel kapcsolatban. Sajnos elég féltékeny rám a "barátnőm" és már volt hogy szép csendesen keresztbe tett..:S
2010. okt. 4. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!