Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan bolt, ahol divatos plus size ruhàkat lehet kapni?

Figyelt kérdés

Miskolcon lakom, de Budapest is szóba jöhet, meg igazàbòl az egèsz orszàg, mert ha utazom, akkor direkt benèznèk egy olyan boltba. Tiktokon látok mostansàg videòkat egy boltròl, ahol csak nagyobb méretek vannak, de ott tényleg divatos dolgok.

46-48-as egyébként a nadràg méretem. Sok helyen 44 vagy 46 a legnagyobb, de sokszor a méretem ki van fogyva, a különlegesebb nadrágokból pedig sosincs. A pòlò mèret az xl. Azt sokszor találok, de abból is kissebb a választék. Lehet, hogy csak rossz boltokba járok, bármi tippet elfogadok.

Nem vennèk fel mindent, amit a vékonyabb lányok, nyilván van, ami szörnyen állna,de szeretnék kisérletezgetni, nem baj, ha a felső body, ha az alsórèsz előnyös. Azt is kipróbàlnàm, hogy ki van hasam, ha találok olyat, ami tényleg jó.



2023. jan. 30. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Facén keresd meg a "Miss Plus" csoportot, biztos találsz jó cuccokat magadnak. Mindig vannak akciók is, érdemes kivárni, akkor szinte féláron tudsz vásárolni. Futár viszi a megrendeléseket.

2023. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. A túlsúlyosokat még azzal is büntetni akarják, hogy rusnya öregasszonyruhákat gyártanak nekik. Én Pepcoban, Kikben szoktam normális ruhákat venni, te vékonyabb vagy nálam, több esélyed van.
2023. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!