Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek mi a kedvenc ruhadarabja?

Kinek mi a kedvenc ruhadarabja?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 06:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A piros sapkám.
2023. febr. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem a vastag pamut harisnyát. Ha tehetem mindig van rajtam.
2023. febr. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
A biciklis gatyóim. Már alig várom, hogy jöjjön a jó idő és megint hordhassam őket. :)
2023. febr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Len ingruha
2023. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kézművestáborban nemezeltem egy sálat, színes, kidudorodó bogyók és virágok vannak rajta, szerintem nagyon jó lett, szép emlékek is fűződnek hozzá és kellemes viselet is.

Nyáron egy lenruha az, amit nagyon szeretek, de sajnos nagyon kopott már.

2023. febr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Metionin ***** válasza:
87%
Fekete egyberuha, van vagy 10 a nagyon egyszerűtől a nagyon díszesig, mindenhova fel lehet venni a megfelelő kiegészítőkkel, így ezek a leginkább kihasználható ruháim. Ha cipő is számít, akkor platform/flatform bakancs minden mennyiségben. Illetve a fűzős cuccokat is nagyon szeretem, legyen az ilyen corset belt vagy divatfűző vagy top, egyszer szeretnék egy rendes acélmerevítőset de a méreteim miatt valószínűleg csak készíttetni tudnék csilliókért, a sima kis divat corsetet is mindig megveszem a legkisebbet és abból még ki kell venni.
2023. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
Aki a leggingset írta, teljesen mindegy, hogy rövid (biciklis) vagy hosszú, annak egyébként segítettek leírni vagy annyi esze azért van, hogy írni azt tud ? Baromi ízléstelen ezeket a NEM nadrágokat nadrágként hordani és hatalmas ostobaságot árul el a viselőjéről, ezt ízlésesen max hosszú felsővel szabad hordani, ami takar is !
2023. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kis fekete ruhák.

Mi az, ami még ennél is jobb? Egy gardróbnyi kis fekete ruha.

Van mindenféle. Fűzős, viktoriánus stílusú, gothic lolita, hippisebb, egyszerűbb, modernebb fazonú és vagány, punkos is.

2023. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

7-es legközelebb kérdezz, mielőtt teljesen hülyét csinálsz saját magadból!

Én a betétes biciklis rövid gatyáról írtam. Amit természetesen nem az operabálba veszek fel, hanem sportoláshoz hordom. Tavasztól őszig majdnem mindenhova biciklivel járok. Még munkába is. Képzeld, nálunk van tusolási és átöltözési lehetőség. Nem ebben vagyok egész nap, még protokolláris eseményeken is. De mozogni ebben szeretek a legjobban. Kényelmes, nagyon szeretem. Van több is. Teszek rá, hogy út közben mennyire vagyok divatos, nem azért hordom, hogy mutogassam magam, hanem ez egy funkcionális ruhadarab! Lehetne azzal vitatkozni, hogy aki ezt nem képes felfogni, mekkora IQ bajnok lehet.

De neked jó tekerést a nagyestélyiben, vagy frakkban!

2023. febr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
Csak, hogy megnyugtassalak, 23 éves srác vagyok, aki szintén leggingset hord (hosszút és rövidet időjárástól függően), sportoláshoz, de ha valaki utcára vesz fel ilyet az akkor is ostoba, sporthoz pedig mindkét nemnek megfelelő viselet ;)
2023. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!