Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik north face dzsekit...

Melyik north face dzsekit vegyem meg?

Figyelt kérdés

Mindkettő ugyanúgy néz ki, egyetlen különbség köztük, hogy az egyik rövidebb mint a másik. Kezdem a röviddel:

[link]


Hosszú:

[link]


Légyszi ne ezt mondjátok, hogy melyik praktikusabb télre, hanem hogy melyik néz ki jobban!



2023. febr. 5. 12:35
A kérdező szavazást indított:
Rövid
Hosszú
11 szavazat
 1/6 K.O. ***** válasza:
100%
a rovid sztem jobban nez ki, de a hosszurol normalisabb-hetkoznapibbak a kepek, nem hiszem hogy olyan pozokban hordanad, mint amik a rovid kepen vannak:D es az hogy amugy hogy allna, az igy a pozok miatt csak fantazia, ugyhogy fogalmam nincs, akkor legyen a hosszu:D az a biztosabb
2023. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 teljesen igazad van. Megtaláltam ugyanezt a kabátot csak hétköznapibb pózokból lefotózva, és itt már valóban nem olyan fullos.:D asszem a hosszú lesz.

[link]

2023. febr. 5. 16:55
 3/6 K.O. ***** válasza:
100%
akkor nincs mit:) a rovid az kicsit ugy nez ki mint valami bolero mentomelleny:D
2023. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 K.O. ***** válasza:
foleg a harmadik kepen
2023. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha rám hallgatsz a rövidet veszed, egy lányon sokkal jobban néz ki, ha a kabát rövid és pufi.


Nekem van kettő North face dzekim, egyik egy narancssárga fekete, a másik sima fekete. Meg egy mellényem is. Nagyon jó minőségű, de vigyázz rá nagyon mert könnyen sérül.


20/F

2023. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó.:)
2023. febr. 9. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!