Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shein-es pólók minősége...

Shein-es pólók minősége milyen? Érdemes megvenni? Mert 1000-2000 Ft elég csábító.

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pólót még pont nem rendeltem, de a tesóm és a kolléganőm is szokott onnan vásárolni, szeretik nagyon.
2023. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sikerult kifognom rossz minosegu pamutot, meg jo minosegu poliesztert is. Utobbit nyaron is tudom viselni (MOTF). Szoval lutri az anyag is, Erdemes megnezni a velemenyeket. Meg a vasarloi fotokat mindenkepp. De legtobbje szerintem rosszabb minosegu. Alapdarabot onnan biztos nem vennek.
2023. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rendeltem onnan jót is és rosszat is, szerintem ha alapdarabokat akarsz onnan rendelni, inkább vedd meg élőben. Lehet, hogy olcsóbb, de nem biztos, hogy jó, másrészt hamarabb tönkre is megy valószínűleg (egyik pólóm néhány mosás után elkezdett foltosodni..)

A véleményeket mindenképp nézd meg! És ne csak úgy, amit mutat, hanem szűrővel nézd meg, hogy aki rossz(abb) értékelést adott, miért tette. És hogy ha nagy(obb) arányban vannak 3-1*-os értékelések, szerintem ne kockáztass (az 5*-os értékelések egy része úgyis kamu -.-")

2023. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!