Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a teendő, ha egy vinteden...

Mi a teendő, ha egy vinteden vásárolt termék mégse jó?

Figyelt kérdés

Mármint nem hibás, vagy eltérő a képektől, hanem mondjuk nem áll jól, nem tetszik a színe stb.

El lehet adni szintén vinteden? Amíg nem adom el drágábban, mint amennyiért vettem, addig nem bunkóság, nem?

Vagy ezt hogyan szokás megoldani?


Én még nem vásároltam semmit, csak megtetszett egy felső, viszont nem vagyok benne biztos, hogy jól is fog állni.



2023. febr. 17. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy el lehet adni újra, annyiért hirdeted meg amennyiért jónak látod. Szerintem abszolút nem bunkóság, valószínű észre se fogja venni akitől vetted. De amúgy tök normális dolog. Anno gardróbcserén is kiírták sokan hogy ott vették az adott darabot de nem lett neki jó.
2023. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az erővel húzza le a rolót minden boltos, mert drágábban adja a termékeit, mint amennyiért vette. 🤦‍♀️
2023. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Rendben, köszönöm:))


#2 Jól van, szinte soha nem vásárolok se online se személyesen. Egyszerű kérdés volt, akkor is ha buta. Erre való az gyk.

2023. febr. 17. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!