Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon megbántam, hogy elajánd...

Nagyon megbántam, hogy elajándékoztam egy gyönyörű inget, nagyon jó lenne ha újra az enyém lenne. Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Vagyis anyám ajándékozta el, megkérdezte hogy ezek a ruhák kellenek még nekem, mondtam nem,ezért oda adta ismerősnek, később fogtam fel, hogy benne van a legszebb ingem, nagyon hiányzik...

2023. febr. 18. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ne kérd vissza. Vegyél másikat. Addig túrd a netet, míg szebbet nem ralalsz
2023. febr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Éjjel bemászol érte, elhozod.

De komolyan, kinek adta, tudsz e beszélni azzal a aki kapta? Mert ha igen, akkor elmondod, tévedés történt, felajánlasz más cseredarabot, akármit, megfelelő kereteken belül, de szeretnéd visszakérni.

Ha nem megy, idővel elfelejted és lesz másik...

2023. febr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy tévedésből adtátok neki oda azt az inget, és nagyon sajnálod, de személyes okok miatt nagyon szeretnéd visszakapni.
2023. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Meglett a szép ingecske, kérdező?
2023. márc. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.
2023. márc. 16. 07:04
 6/6 Király vok de te is 2 válasza:
Meglett az ing?
nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!