Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kényelmes alkalmi cipőt honnan?

Kényelmes alkalmi cipőt honnan?

Figyelt kérdés

Deichmannban, CCC-ben már körbe néztem (szezonban is), de nem találtam olyat ami tetszik is, illik a ruhához és 1-2 perc boltban sétálás után ne törte volna a lábamat.

Szívesen rá szánnék nagyobb összeget is (akár 40-50 ezret), ha valóban kényelmes és minőségi.

Mindenképp ragaszkodok olyan bolthoz, ahol fel is tudom próbálni. Így az Ecipő sajna kiesett. A Sebastiano oldalán néztem még szét, de a címhez direkt oda van írva hogy nem átvevőhely.

Nekem vannak túl nagy elvárásaim?



2023. febr. 20. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A Tamaris és az Ecco cipők minőségiek és általában kényelmesek. Nagyobb budapesti plázákban mindkét márkának vannak saját üzletei, de Tamaris cipőket a Humanic-ban is találsz.


Azt vedd figyelembe, hogy egy jó bőrcipő a hordás során "betörik", vagyis igazodik a lábadhoz, és egy idő után sokkal kényelmesebb lesz, mint az első próbánál.

2023. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!