Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen az erkölcsc...

Szerintetek milyen az erkölcscsősz kinézetű nő? Milyen ruhákat hord?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm mondta egyszer az utcán egy nőre, hogy ez úgy nez ki mint egy erkölcscsősz, kérdeztem, hogy miért, mi van rajta ami erkölcscsőszössé teszi, de erre nem kaptam

Választ:/



2023. febr. 27. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Talán úgy, mint Mary Poppins! :D


[link]

2023. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Mint a Jehovások. Ódivatú, nyakig zárt blúz, lábszárközépig érő szoknya, bő blézer, ezek fakó földszínekben. Nekem ez volt most az első kép, ami így megjelent a fejemben a szó láttán és a környéken a tanúk szoktak ilyen cuccban álldogálni a kis állványuk mellett.
2023. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a kérdést olvasva nekem is olyasmi jelent meg a lelki szemeim előtt, mint amit #2-es leírt.
2023. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát mint azok az FLDS meg hasonló szekták női
2023. febr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, elegáns, divatos, de nem gagyit és nem túl kirívót. Viszont nem az öltözködés határozza meg hogy ki mennyire erkölcsös, hanem a viselkedés.
2023. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!