Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ilyenkor már a garbó?

Ciki ilyenkor már a garbó?

Figyelt kérdés
Tőlem már egy ismerősöm megkérdezte, hogy te még hordasz garbót?
2023. márc. 8. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 3 fok volt reggel. Nők meg irodában sálat hordanak dekorációnak. Ahol 25 fok van.
2023. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Telikabátot is hordanék, ha gyalog járnék. Hideg van, amint lemegy a nap csak pár fok. Itt legalábbis.
2023. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van rövid ujjú garbó is :D Szerintem garbót simán hordanak tavasszal, ősszel. Időjárásfüggő. Ha hidegebb van, akkor teljesen jó.

Egyébként én csizmában vagyok (nem hótaposó, egy vékonyabb, magas sarkú). Egyáltalán nincs melegem, pont jó.

2023. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ha ciki lenne, akkor is hordanám addig, amíg fázik a nyakam.
2023. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mindenhol van egy önjelölt ruharendőr, szard le. Én is garbóban vagyok mert fázós vagyok.
2023. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, elég hideg van még
2023. márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Garbot elsosorban nem hideg miatt hordjak. En nagyon izzados vagyok, telen is melegem lenne, es bennt nem tudom levetni a nyakat... Aki nem izzad benne, es bejon a stilus, annak erdemes hordani, evszaktol fuggetlenul.
2023. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!