Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszú ujjú kockás inget be...

Hosszú ujjú kockás inget be kell tűrni szórakozó helyre, és lehet alá venni hosszú ujjút?

Figyelt kérdés

Buliba akarom felvenni, viszont sokat fogunk sétálni az éjjel ezért félek, hogy fáznék, akarok alá venni egy pólót és arra egy vékony hosszú ujjú (pólót) is (és kintre erre a kabát), viszont így a buliba lehet melegem lenne. Szokták így hordani? A másik, hogy nagyon vékony vagyok, és ha betűröm szerintem nagyon kiemeli, hogy fizikailag nincs derekam. És félek, hogy tánc közben minden 10. percben kijönne.

19/f



2023. márc. 10. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Lehet. Én egy sima polot veszek,ing rá és mellény,bár én nem vagyok fázós típus.
2023. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tánc közben nagyon meleged lenne ingben és pólóban. Nekem lányként egy szál ujjatlan pólóban melegem van, pedig én fázós vagyok.

Inkább úgy öltözz fel, hogy abból le tudj vetkőzni pólóra vagy ingre.

Pl póló, pulcsi, kabát, sapka, sál.

Vagy: póló, kockás ing, kabát, sapka

Vagy: ing, kardigán, kabát, sál, kesztyű

2023. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül póló+hosszú ujjú és rá az inget választottam, mivel esett az eső is, tökéletes volt (kabát le volt adva). :)
2023. márc. 11. 03:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!