Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márka a karl lagerfeld?

Milyen márka a karl lagerfeld?

Figyelt kérdés
Nektek tetszik?
2023. márc. 12. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem iszonyat béna. Exkluzívnak, minőséginek akarják eladni, de műanyag bazári cuccok amik attól kéne jópofák legyenek hogy lebutított figurát csináltak a szegény halott bácsiból és minden cuccukra rápakolják. Gagyiság.
2023. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelen hatású, gyenge minőségű, valódi értékkel nem rendelkező márka, amely nagyon magas árakon kínál stílustalan, giccses, elnagyolt termékeket. A lehető legrosszabb döntések egyike lenne ebből a márkából vásárolni. Leginkább a Guesshez hasonló. A Chanel vezető tervezőjének persze semmi köze nincs ehhez a márkához azon túl, hogy a neve alatt kerültek forgalmazásra.
2023. márc. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
vérciki pronyó márka
2023. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem is túl van árazva kicsit. Ár érték arányban nem egy jó választás. Semmivel nem jobb mint egy Ralph Lauren vagy Tommy Hilfiger, vagy akármi. De legalább kétszer annyiba kerül.


A stílustalant nem mondanám, mert van egy furcsa stílusa az egész márkának meg az arculatnak.


Én csak amit nem értek, hogy mostanában minden harmadik 17 éves cigány gyereken, tésztahajú fuckboyon meg félcigány csajon Lagerfeld cipőket látok. Közbe ordít róluk hogy 3 Forint nincs a zsebükben, de ott virít rajtuk a 7

2023. márc. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

a 70 ezres cipő.


Nekem is nagyon tetszett egy időben egykét fehér cipőjük, de amióta jóformán a legutolsó proli 19 éves dohányboltos eladón akinek több füle van mint IQ-ja, azon is azt látom miközbe cumizza az Iqos-t meg issza a Bomba-t, kiábrándultam belőle. Legalábbis a cipőből mindenképp.


Ugyan arra a szegény sorsa jutott mint pl. a Polo Ralph Lauren vagy Hilfiger. Elkezdte hordani egy olyan réteg (egyre több cigó, roma, vagy sima telepi suttyó), aki vagy az utolsó pénzéből is vesz egy Lagerfeld cipőt, vagy bevásárolnak hamisítványokból. De végeredménye az lesz, hogy totál presztízsvesztés, minden nyomorult hülyegyerek olyanban flangál.


Aztán ha te mint normális ember felveszel egy eredeti, ízléses darabot, (neadjisten mégcsak olcsó sem volt) rögtön az a kérdés hogy "ez eredeti?"... Totál illúzióromboló az egész.

2023. márc. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!