Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik a tapasztalaitok a Miltec...

Mik a tapasztalaitok a Miltec Invader, vagy Pure Trash bakanccsal?

Figyelt kérdés
Csavarozott talpú, acélbetétes bakancsokat nézegettem, és sikerült leszűkítenem a kört erre a kettőre. Mind a kettőről nagyon keveset találtam, azok között volt jó is, rossz is (Pl: valakinél a pure trash bakancs talpa nagyon hamar eltörött, másnál évekig bírta, amíg teljesen el nem kopott. Miltec bakancs bőr része pedig valaki szerint le van fújva ilyen gagyi műanyag szarral, mások szerint pedig nagyon jó minőségű a bőr). Valaki akinek van tapasztalata bármelyik bakancsal a kettő közül, leírná nekem? Válaszokat előre is köszönöm :)

2023. márc. 13. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek jófajták.
2023. márc. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, nekem az invaderrel az a tapasztalatom, hogy az acélbetétnél nekem megszakadt a bőr, illetve a sarkamnál is a bakancs bőre megszakadt
dec. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!