Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Randizni mehetnék így? A...

Randizni mehetnék így? A kabátot nem terveztem de azért hideg van nélküle még. Mondjuk nem tudom hogy mennyit leszünk kint majd.

Figyelt kérdés
[link]

2023. márc. 16. 22:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
20%
A csizmát cseréld le másik cipőre.A harisnyát pedig olyanra,amin nincs csík hátul.Nyugodtan randizhatsz benne,ha a ruhádat kifogásolja,akkor meg utjára kell engedni,mert később mindenbe beleszólna.
2023. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
50%
Nekem tetszik. 21F
2023. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
21: Egy szolíd fekete magassarkú (nem túl magas) jó lenne egy sima fekete harisnyával? ? Kb a pasi válláig érek szal pár centi magasítás jó lenne azért. :)
2023. márc. 17. 14:10
 24/30 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Szerintem ez a 23 alatti korosztályban egy elég átlagos viselet.

Kicsit közönséges, meg olyan ódivatú, mondom én, 31 évesen, szóval lehet a 20 éveseknél most ez a menő. Meg ha partizni mentek randizni, oda még jó is.


Amúgy se a kabáttal, se a cipővel nincs baj, vegyél fel egy kicsit hosszabb szoknyát 'oszt jó lesz.

2023. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
A magassarkú jó lesz.
2023. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
24: 22 vok ha ez számít.
2023. márc. 17. 15:16
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon k@rvas az összhatás a szettben.Sima cipővel se lenne túlságosan jó.
2023. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
67%
A kabát csinos, igazából még a csizmával sincs probléma, viszont ezt a "miniruhát" felejtsd el, ugyanis ez inkább tunikának minősül, ehhez mindenképp kell egy nadrág. Hiába csinos vagy, mert tényleg jó az alakod, de normális nő nem megy ki ilyenbe az utcára, még buliba se. Lehet szexisen öltözni, de ez az a kategória, hogy majdnem ki van belőle a feneked, hidd el ha egy nadrággal (nem harisnya, hanem rendes nadrággal) vennéd fel csinos lennél. Szóval ne csinálj magadból bohócot, mert amúgy meg szép lány vagy.
2023. márc. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
51%
Ebből szinte kilóg a hátsód. Ha meg esetleg pár centit előre is hajolsz, akkor tuti. Bugyi bemutatónak tökéletes szoknya lesz, ha ez a célod.De azért vannak férfiak, akiknek ez nem lesz a komolyan vehető vonzó kategória.
2023. márc. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Bulikban így szoktam hordani ezt a ruhát de elfogadom a véleményetek hogy randira nem biztos hogy jó lenne. Ha felvennék alá egy fekete cicanacit?
2023. márc. 18. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!