Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SHEIN ről rendelt valaki?...

SHEIN ről rendelt valaki? Biztonságos? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2023. márc. 19. 07:34
1 2
 1/12 subrette ***** válasza:
100%
Sok mindent rendeltem már náluk. Annyira olcsó, hogy szinte havonta rendelek valamit, van amikor többet is. Minden rendben megjött tőlük. Abszolút biztonságos, sőt, amíg nem küldték el, ingyen lehet módosítani vagy törölni.
2023. márc. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szoknyát rendelnék. Itt találtam olyat amit az üzletekben nem :D
2023. márc. 19. 08:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak rendeltünk már párszor. Teljesen megbízható.
2023. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy esetben egy SHEIN-ről kiszemelt teemék Magyarországon nem volt elérhető (nem tudom miért), de Hollandiában igen. Így amikor munkaügyben Holllandiába utaztam, oda rendeltem meg. Ez is rendben ment.
2023. márc. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, elég sokszor rendeltem már, volt hogy ügyfélszolgálatnak is kellett írjak és minden rendben ment, biztonságos.

De van Facebookon egy Shein Magyarország csoport, nyugodtan kérdezhetsz ott is ha valami nem tiszta.

2023. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj nyugodtan. Én minden hónapban rendelek kb 20.000 forint értékben. Eddig még minden időben, rendben megjött. A minőség nyilván nem prémium, olyan, mint egy fast fashion bolt. De ezt leszámítva teljesen rendben van. A képek is korrektek. Mindig azt kaptam, ami a képen be volt mutatva.
2023. márc. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Már annyira ráfüggtem, hogy heti szinten rendelek. Egy csomó minden sokkal olcsóbb, mint itthon, és sokszor 9 euro-tól ingyenes a szállítás. Ja, még hogy olcsóbb... itt nem is találok olyasmiket, pedig bejárom az egész várost.

Régebben 2-3 hét volt, mire megjött, újabban kb 1 hét. Sok ruha rossz minőség, tiszta műanyag, de már vagyok annyira rutinos, hogy megnézem a részleteknél az anyagot, és persze amíg nincsenek vélemények, meg vásárlói fotók, addig nem is rendelek. De a legtöbb dologhoz már több száz, sőt 1000+ vélemény van, képekkel, méretekkel, véleményekkel, ezek alapjén mindig azt kapom, amit vártam.

2023. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Melyek a jó és rossz minőségű anyagok?
2023. márc. 24. 19:43
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Szűrési feltételeknél annyi féle anyag van, hogy nem is ismerem mindet, vagy legalábbis névről nem ismerem fel.

A legtöbb nyári felső, nyári ruha részleteinél, vagy a fabric, vagy a maternity mellett ott van, hogy 100% polyester. Na az 100% műszál, kb mintha egy nylonszatyrot húznál magadra. De tök szépek amúgy.

Újabban azt vettem észre, hogy ami pamut, ahhoz már a kis képeknél, még a keresés során odatesznek egy "Cotton" jelzést, nyilván sokan keresik a jobb minőségű anyagokat, és így ki lehet szűrni.

Sajnos írásban nem lehet visszaadni, hogy melyik anyag milyen, de amúgy most is van a wishlist-emben olyn nyári ruha, ami full műszálas, de olyan jól néz ki, hogy gondolkodom rajta...

2023. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9 nekem van ilyen kis “műanyagos” nyári ruhám is. Pántos, nem feszül testre, nagyon vékony anyag, így még abba se izzadok bele. Én szeretem őket és nagyon szépek.

Kb 2-3 hetente én is rendelek egy 50 euro értékben.

2023. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!