Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Korán van még a rövidnadrághoz...

Korán van még a rövidnadrághoz szerintetek?

Figyelt kérdés
Már ma is megsültem, és holnap evileg még melegebb lesz. Emiatt gondolkodtam a shorton, mert nem bírom elviselni, ha melegem van, és mindenem izzadt. De azt is rühellem, mikor csak sétálok az utcán, vagy tanórán csinálnám a dolgomat, erre meg vagyok bámulva mintha 2 fejem lenne, és a tanárok kérdezgetnek sírós hangon, hogy "úristen, dehát nem fázol???" Szóval ha az az emberek általános nézőpontja hogy még nagyon korai akkor inkább izzadok mert úgy is az lenne amit vázoltam.

2023. márc. 22. 21:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár embert már láttam mostanában, de ha visel is az egyén, akkor pl.: 10h. után, napsütésben jó, mert akkor már valóban kezd egy ideje melegebb lenni.
2023. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Nekem még korai a rövidnadrág.


De ha ennyire nem fazol, akkor vedd fel.

2023. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Hát te tudod, de nálunk vasárnap hatkor még deres volt minden. Biztos nem vacakolnék rövidgatyával, nincs olyan meleg hogy szakadjon az emberről a víz.
2023. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Igen
2023. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 NTBS ***** válasza:
63%
Igen, nagyon.
2023. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ha süt a nap, nem feltétlen lenne korai, de én reggel 7-kor azért nem mennék el még rövidnadrágban otthonról, hanem inkább dél körül, délután.
2023. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Holnap reggel 10-kor rövidbe megyek edzeni,aztan talizom egy csajjal
2023. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már bőven rövidnadrágban járok, de nekem a lábam sose fázik. Viszont pulóvert még hordok, polóban megfagynék, a felsőtestem sokkal fázósabb
2023. márc. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is rövidnadrágban járok, már múlt hét óta. Nekem már nincs hideg hozzá. Reggel hűvös van ugyan, és valóban itt is volt dér valamelyik nap, de teljesen kibírható volt reggel az a pár perc a buszig egy pulcsival. Van, aki megkérdezte az első egy-két napban, hogy "nem fázol?", de amúgy nem különösebben néztek meg, különben meg amúgy se nagyon érdekel, hogy ki mit gondol...

Ja, és a szomszéd gyerekei is rövidnadrágban járnak már 1-2 hete suliba, szóval szerintem nem korai. De hát, kinek mi...

2023. márc. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
nem. 17-20 fok nálam már rövidgatyás idő
2023. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!